XPG SSD stok soğutucu mu ve MSI B550 tomhawk soğutucusu mu?

callish

Femtopat
Asıl olay stok soğutucuyu mu kullanayım yoksa MSI Mag tomhawk B550 anakart üzerindeki SSD soğutucu var onu mu kullanayım veyahut stok soğutucu üzerine anakartın soğutucusunu da mı takayım pek bir bilgim yok yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bence ilk başta anakart üzerindeki soğutucuyu kaldırıp üstündeki soğutucuyla ısıyı test edin. Sonra da anakart soğutucusu ile test edin. Hangisi iyiyse onu kullanırsınız.
Uğraşmak istemem derseniz anakart üzerindeki soğutucuyu kullanın derim.

Bence ilk başta anakart üzerindeki soğutucuyu kaldırıp üstündeki soğutucuyla ısıyı test edin. Sonra da anakart soğutucusu ile test edin. Hangisi iyiyse onu kullanırsınız.
Uğraşmak istemem derseniz anakart üzerindeki soğutucuyu kullanın derim.

Dediğin gibi test ettim ve anakartın soğutucusu bayağı iyiymiş onunla devam ediyorum stok soğutucuyu rafa kaldırdım.

Dediğin gibi test ettim ve anakartın soğutucusu bayağı iyiymiş onunla devam ediyorum stok soğutucuyu rafa kaldırdım.
Tamamdır, bu benim için de iyi bir bilgi oldu. İleride anakart değiştirirsem kesinlikle M.2 SSD soğutuculu bir şey alacağım. Teşekkürler. Size de bol okuma/yazma hızlı günler dilerim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı