XPG Summoner alınır mı?

Bütçe
1700

candan9

Centipat
Daha fazla  
Şu anda 1600-1700 civarındaki klavyelere bakıyorum. XPG Summoner güzel bir alternatif gibi görünüyor. Önerir misiniz ya da bu fiyatlara alabileceğim başka bir mekanik klavye bulunabilir mi?

Ben red Switch'ini aldım. Gayet güzel gidiyordu çok memnundum klavyeden ama bir gün yazılımına girip renklerini değiştirmek istedim. Yapmaz olaydım. Klavyenin ilk 3 satırı doğru çalışıyordu diğer altındaki tüm satırlar bir sağ kaymıştı yani ''c'' basarsam ''v'' algılıyordu ne yapsam düzelmedi garantiye yolladım ve para iademi yaptılar klavyede 1 aylıktı en fazla. Yani özetle yazılımı çok berbat.

Ben red Switch'ini aldım. Gayet güzel gidiyordu çok memnundum klavyeden ama bir gün yazılımına girip renklerini değiştirmek istedim. Yapmaz olaydım. Klavyenin ilk 3 satırı doğru çalışıyordu diğer altındaki tüm satırlar bir sağ kaymıştı yani ''c'' basarsam ''v'' algılıyordu ne yapsam düzelmedi garantiye yolladım ve para iademi yaptılar klavyede 1 aylıktı en fazla. Yani özetle yazılımı çok berbat.
Yazılım olmazsa olmaz mı peki hocam? Yazılımı yüklemeden de kullanılmıyor mu, merak ettiğim için soruyorum. Bu fiyatlarda güzel bir ürün bulamadım pek çünkü.

Klavye üzerinden renk değişikliği yapılabiliyor mu mesela?
Evet ama kısıtlı.

Aktif kullanıyorum çınlama sesi haricinde bir sorun yok.
Yazılımına ayar yapıp bir daha girmedim hata veriyor diye.
Bende de hata veriyordu ama yazılımı açınca klavyeninde yarısı birden gitti.

Yazılım olmazsa olmaz mı peki hocam? Yazılımı yüklemeden de kullanılmıyor mu, merak ettiğim için soruyorum. Bu fiyatlarda güzel bir ürün bulamadım pek çünkü.
Kullanırsın ama bazı şeylere erişemezsin örneğin makro ışık ayarları vb.

Geri
Yukarı