XPG Summoner Blue nasıl?

Valravn

Centipat
Daha fazla  
Dün XPG Summoner Blue Switch siparişi verdim, Red Switch bulamadım. Ses beni rahatsız etmez fakat içime şüphe düştü, ne gibi dezavantajları olabilir?

Yazılımında çoğu kişi sorun yaşıyor. Bunun dışında öyle aman aman bir sorunu yok. Ama ben olsam Blue Switch versiyonu yerine MKW100 alırdım. Aynı fiyatta geziniyorlar aşağı yukarı.
MKW100 düşündüm fakat Summoner gözüme çok daha iyi geliyordu, ayrıca Laptop kullandığımdan dolayı sesten rahatsız olduğum vakitlerde Laptop'ın kendi klavyesini kullanma gibi bir fırsatım olduğu için Blue Switch beni Summoner'dan uzaklaştırmadı. Ben de bu kararı verdim fakat sizlere danışayım dedim.

Yazılımı sorunlu biraz. Bazı modellerde çok fazla çınlama sorunu var. Bu sorunlar dışında gayet iyi bir seçim. Bütçeniz tam ne kadardı bu arada?

Yazılımı sorunlu biraz. Bazı modellerde çok fazla çınlama sorunu var. Bu sorunlar dışında gayet iyi bir seçim. Bütçeniz tam ne kadardı bu arada?
1000TL, Gaming.gen.tr'den de tam o fiyata aldım.

Red kullanıyorum. Yazılım arada saçmalıyor başka sorun yok.
Sizce Blue seçmem bir hata mı? Teredütte olduğum tek konu bu, normal şartlarda Red Switch alacaktım fakat bulamadım; acele bir iş olduğu için de Blue Switch'e yöneldim. Af buyurun, pek bilgim yok.

Geri
Yukarı