XPG Summoner Cherry alınır mı?

XPG Summoner fiyatına göre en iyi klavyelerdendir. Kendim de F/P olduğu için almayı düşünüyorum. Tasarım ve kalite olarak da güzel.

@3ir

Fikirlerini belirtebilir, kendisi kullanıyordu.

Bunun yerine bütçe çıkışıyor ise ASUS ROG STRIX Scope almanı tavsiye ederim.

Bütçe çıkıyor ama iptal etmeli miyim sizce arada çok fark var mıdır

Çok iyi klavye kendisi. Blue Switch versiyonunu kullanıyorum 2 buçuk senedir, sadece bilek desteğinin derisi biraz soyuldu o kadar. Onun dışında kullandığım Logitecth ve Razer klavyelerin aksine Switch'ler ne çift tıklama yapıyor ne yay sesi vb geliyor.

Bütçe çıkıyor ama iptal etmeli miyim sizce arada çok fark var mıdır?

ROG STRIX Scope'da direk ASUS'un özel ürettiği optik Switch'ler kullanılıyor diye biliyorum. Hassasiyeti aşırı yüksek. XPG arkadaşım da mevcut yazılımsal sorunları canını sıkıyor biraz sürekli klavyesini yeniden başlatması gerekiyor. Benim tercihim ROG'dan yana olurdu.

Hiç iptal etmeye uğraşma fiyatına göre mükemmel bir klavye. Rog’da kendi “özel” ürettiği switchler olduğu için keycaps değiştirme şansında olmuyordu galiba. Zaten iki binin üstü bütçe çıkarsa Akko gibi klavyelere yönel.

Fikirlerini belirtebilir, kendisi kullanıyordu.

Guzel klavye memnunum açıkçası. Bazi kisiler bilek desteginin soyuldugundan vesaire sikayet etmis, bilek destegi kullanmadigim icin bir şey soyleyemeyecegim. Switch konusunda red veya blue tercih etmeni öneririm cok hassas ben alistim fakat sana zorluk cikarabilir. Osu oynarken daha tepkisel olsun diye Silver Speed tercih etmistim.🤪

Yeni konular

Geri
Yukarı