XPG Summoner Cherry MX Red Switch klavye alınır mı?

Bugün İtopya'da Donanım Arişivi'nin Ayın Ürünleri kampanyası olacak. Onu beklersen belki daha uyguna başka model alabilirsin.
Aldım şuanda. Eğer öyle olursa iptal ederim hocam.

Bu itopyada 400 tlye düşmüş. Alınır mıydı?

Fiyatları yükselmiş gerçi. Ürün sayfasına gidince farkettim.

Son düzenleme:
Aldım şuanda. Eğer öyle olursa iptal ederim hocam.

Bu itopyada 400 tlye düşmüş. Alınır mıydı?

Fiyatları yükselmiş gerçi. Ürün sayfasına gidince farkettim.
Giriş seviyesi anahtarlara sahip. Değmezdi.

Klavye geldiyse birazcık bahsedebilir misiniz acaba? Kaliteli mi, hissiyat nasıl, bu fiyata değer mi?

Öncelikle statik renk dışında 4,5 ışık modu mevcut. Yazılımı karışık gibi çoğu klavye gibi.
Hissiyatı fena değil ilk defa membran harici klavye kullanıyorum. Malzeme kalitesi güzel, plastik değil aliminyumdan ışık seviyesi fena değil. Bilek desteği yumuşak çok rahat.
Yaşadığım sıkıntılar ise birkaç tane.
1-) Rgb ışıkları açınca kulaklıktan çınlama sesi geliyor ( Anakart ya da kulaklığım ile alakalı sanırım çözemedim)

2-) Spaceye basarken hafif geri çekerek basmaya alışmışım membranede, bu klavyede ise hafif geri çekerek basınca takılıyor. Bazı tuşlarda dokununca çınlama sesi oluyor.

Fiyatına değer mi bilemiyorum ilk kez böyle pahalı bir klavye aldım karşılaştırabileceğim red switch bir klavye yok fakat membrana göre basım hissiyatı çok değişik. Sanki tuşa yarım basıyomuşsun gibi ama tam basıyorsun aslında.

Sesi de güzel ama kulaklık taktığım için duymuyorum.

Bu fiyata başka RGB MX Cherry klavye görmedim F/P olarak alınabilir bence.

Zaten XPG'nin ilk ve tek klavyesi sanırım.

Son düzenleme:
Öncelikle statik renk dışında 4,5 ışık modu mevcut. Yazılımı karışık gibi çoğu klavye gibi.
Hissiyatı fena değil ilk defa membran harici klavye kullanıyorum. Malzeme kalitesi güzel, plastik değil aliminyumdan ışık seviyesi fena değil. Bilek desteği yumuşak çok rahat.
Yaşadığım sıkıntılar ise birkaç tane.
1-) Rgb ışıkları açınca kulaklıktan çınlama sesi geliyor ( Anakart ya da kulaklığım ile alakalı sanırım çözemedim)

2-) Spaceye basarken hafif geri çekerek basmaya alışmışım membranede, bu klavyede ise hafif geri çekerek basınca takılıyor. Bazı tuşlarda dokununca çınlama sesi oluyor.

Fiyatına değer mi bilemiyorum ilk kez böyle pahalı bir klavye aldım karşılaştırabileceğim red switch bir klavye yok fakat membrana göre basım hissiyatı çok değişik. Sanki tuşa yarım basıyomuşsun gibi ama tam basıyorsun aslında.

Sesi de güzel ama kulaklık taktığım için duymuyorum.

Bu fiyata başka RGB MX Cherry klavye görmedim F/P olarak alınabilir bence.

Zaten XPG'nin ilk ve tek klavyesi sanırım.
Summoner serisiyle piyasa girmişlerdi ama farklı ürünleri var. Mage ve Infarex K10 adlı seviyeleri daha düşük klavyelere de sahipler. He TR içi pek bulunurlukları yok. Bir dönem kasa satışlarında da böyle olmuştu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kalite için üzgünüm, zaten önemli olan ses. Spaceyi geri çekerek basınca takılması normal mi ? Membrane de öyle bir sorun yoktu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu klavye nasıldır? USB 2.0 girişi kullanıyormuş bu bir eksi mi? Bu fiyat bandında daha iyileri var mı?

Forumdakiler şiddetle tavsiye ediyorlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı