XPG Summoner Cherry MX Speed Silver Switch alınır mı?

KayraSpectre

Femtopat
Daha fazla  
XPG Summoner Cherry MX Speed Silver Switch almayı düşünüyorum sizce alınır mı? Red Switch olanını bulamadım Silver Switch bulabildim fazla hassas deniyor sizce alınır mı?

Ben 1 hafta önce aldım. Biraz tedirgindim hassaslık konusunda ama alışınca çok rahat geldi. İlk başta yanlış tuşlara basma durumu olabilir. Çünkü baya hassas switchleri.

Ben 1 hafta önce aldım. Biraz tedirgindim hassaslık konusunda ama alışınca çok rahat geldi. İlk başta yanlış tuşlara basma durumu olabilir. Çünkü baya hassas switchleri.
hocam peki mesela parmaklarınızı w a s d üzerine koyduğunuz zaman basmak için değil tuşların üzerinde parmaklarınızı hazırda bekletmek için öyle durumlarda yanlışıkla basma oluyormu ?

hocam peki mesela parmaklarınızı w a s d üzerine koyduğunuz zaman basmak için değil tuşların üzerinde parmaklarınızı hazırda bekletmek için öyle durumlarda yanlışıkla basma oluyormu ?
Bazen oluyor mesela W'ye basarken anlamadan A tuşuna da basabiliyorum ama bu benden kaynaklı da olabilir. İlk defa mekanik klavye aldım çünkü. Alışma sürecindeyim.

Çınlama sesi nasıl oluyor bilmiyorum ama kulağımı yaklaştırdığımda ve tuşlara yavaş basınca yay sesi geliyor. Normal basınca yay sesi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı