XPG Summoner garanti için nereye gönderilir?

XPG Summoner klavyem arıza yaptı ama kutu içeriğinde nereye göndermem gerektiği yazmıyor. 22.12.2022 tarihinde garantisi bitecek bitmeden önce göndermeliyim.

Son düzenleme:
Umarim para iadesi yaparlar da baska bir şey alırım. Uyuz oldum. Kullanımı cok güzel ona laf yok ama bu sorun canımı sıktı.
Ben downgrade de yaptim upgrade de ama nafile.

Hocam bana para iadesi yapmazlarsa sevinirim uygun bir fiyata aldım ve şimdi baktığımda klavye 2 kat fiyat ile satılmakta daha güzel bir klavye alayım desem 2bin TL gözden cıkarmak gerekecek.

Umarim para iadesi yaparlar da baska bir şey alırım. Uyuz oldum. Kullanımı cok güzel ona laf yok ama bu sorun canımı sıktı.
Ben downgrade de yaptim upgrade de ama nafile.

Para iadesi alırsanız ne almayı düşünüyorsunuz.

Hocam bana para iadesi yapmazlarsa sevinirim uygun bir fiyata aldım ve şimdi baktığımda klavye 2 kat fiyat ile satılmakta daha güzel bir klavye alayım desem 2bin TL gözden cıkarmak gerekecek.

Para iadesi alırsanız ne almayı düşünüyorsunuz.

Hocam cidden fiyatları görünce inanılmaz şaşırdım. Klavye bu be sanki ekran kartı alıyoruz...

Vallaha hocam Niyetim Red-Switch bir şey almak. Bir yandan da yarı mekaniklere geçilir mi onu düşünüyorum.

Multimedia tuşları ve bilek desteği şart gibi bir şey bana. Bunları bir araya getirip bakacağım tekardan. Bugün verdim kargoya yarın teslim edilir bakalım ne diyecekler durumuna.

@İpee merhaba klavye teknik servisden dönüyor yazılımsal bir hata olduğunu söylediler.

Hocam selam. Benimkisi de arena bilgisayara gönderilmiş. Durumunu sorguladığım da teknisyende gözüküyor. Bakalim ne çıkacak.

Bir de çok saçma yazılımsal sorunla tuşa basmaması nedir ya

Sizin klavye de mi distribütörü olan Arane bilgisayara gönderildi yoksa aldığınız yerin teknik servisi mi yazilimsal olduğunu söyledi?
Ben incehesap.com da sorgulattigimda "distribütörde" gözüktü oradan sorgulattığımda "teknisyende" olarak gözüküyor

Güncelleme: "Teknisyende" yazan kısım iade ediniz şekilinde güncellenmiş.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-12-15-15-18-11-30_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-12-15-15-18-11-30_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:

Geri
Yukarı