XPG Summoner klavye XPG Prime kurduktan sonra çalışmıyor?

furkandn

Centipat
Daha fazla  
Meslek
paramedik
Yaklaşık 2 haftadır kullandığım klavye yazılımını kurduktan sonra durdu ışıkları yanmıyor tuşları basmıyor.

Bu klavyeyi ben de alacağım ama yazılım konusunda herkes şikayetçi neredeyse. Ara ara yazılımsal sorunlar çıkartıyor okuduklarıma göre. Konu takipteyim hocam bir daha olursa haber eder misiniz?

Bu klavyeyi ben de alacağım ama yazılım konusunda herkes şikayetçi neredeyse. Ara ara yazılımsal sorunlar çıkartıyor okuduklarıma göre. Konu takipteyim hocam bir daha olursa haber eder misiniz?
Yazılım direkt hiç çalışmıyor gibi anladım ben yazılımı silip kullanıyorum herkes gibi 1100 liraya bu şekilde klavye bulmak çok zor olduğundan yazılımsız halini kabul edip satın al derim çünkü klavyenin yazılım harici her şeyi mükemmel sorun varsa sorabilirsin.

Yazılım direkt hiç çalışmıyor gibi anladım ben yazılımı silip kullanıyorum herkes gibi 1100 liraya bu şekilde klavye bulmak çok zor olduğundan yazılımsız halini kabul edip satın al derim çünkü klavyenin yazılım harici her şeyi mükemmel sorun varsa sorabilirsin.
Evet genelde yazılımsız kullanın diyorlar. Yılmış çünkü herkes. Yani ben yazılımda seviyorum. Aklımda şuan XPG Summoner ve Razer Blackwidow V3 var. Şuan param yok işe başlıyorum durumlara göre önümüzdeki 1-3 ay içinde indirimlere göre birisini alacağım. Bu arada ışığı yetersiz diyorlar, karanlıkta nasıl duruyor?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı