Elektronik XPG Summoner Mini 599 TL

Ah yok Outemu yok alınmaz yok edilmez. Ay içim şişti yıllardan beri duya duya...

Yav arkadaş 20 dolara mekanik klavye alıyorsun daha ne bekliyorsun. 20 dolar hem de XPG markası adı altında daha ne olsun. Cherry MX çakması Switch'ler yerine süper olmayan orjinal MX'leri mi koysun adamlar.

Sanki bu paraya T60 alırken farklı Switch alacakmış gibi konuşmayın ya.

600₺'ye 20 dolara mal alıyorsunuz şunu aklınıza sokun artık. Bundan 2 sene önceki gibi 50-60 dolarlık bir mal almıyorsunuz 600₺'ye.

Ne bekliyorsunuz bu paraya ben anlamıyorum anlayamıyorum.
T60'daki switch daha kötü bir de bununkinden :D

Ah yok Outemu yok alınmaz yok edilmez. Ay içim şişti yıllardan beri duya duya...

Yav arkadaş 20 dolara mekanik klavye alıyorsun daha ne bekliyorsun. 20 dolar hem de XPG markası adı altında daha ne olsun. Cherry MX çakması Switch'ler yerine süper olmayan orijinal MX'leri mi koysun adamlar.

Sanki bu paraya T60 alırken farklı Switch alacakmış gibi konuşmayın ya.

600₺'ye 20 dolara mal alıyorsunuz şunu aklınıza sokun artık. Bundan 2 sene önceki gibi 50-60 dolarlık bir mal almıyorsunuz 600₺'ye.

Ne bekliyorsunuz bu paraya ben anlamıyorum anlayamıyorum.

Ben gidin bu fiyatta Akko falan alın demiyorum ki. Olabildiğince Outemu Switch almaktan kaçının diyorum. Bütçeniz yoksa ancak Outemu Switch'lere bakın. Yoksa yapacak bir şey yok. Z11 bazen 600 700 civarlarına düşebiliyor takip etmek lazım.

T60'daki switch daha kötü bir de bununkinden :D
SNK ya da Jixian çıkıyor, hadi jixian yine kabul edilir de SNK hiç sağlam değil, switchler çok hızlı bozuluyor. Özellikle de A tuşu.

Ben gidin bu fiyatta Akko falan alın demiyorum ki. Olabildiğince Outemu Switch almaktan kaçının diyorum. Bütçeniz yoksa ancak Outemu Switch'lere bakın. Yoksa yapacak bir şey yok. Z11 bazen 600 700 civarlarına düşebiliyor takip etmek lazım.

Bu sadece sana özel bir durum değil. Genel olarak forumda böyle. Takılmış insanların ağzına "Outemu alınmaz" tüm konulara spamlanıyor.

Klavye kaliteli olduktan sonra içinde dustproof modeli varsa gayet de alınabilir Switch'ler. 6-7 seneden beri blue Outemu Switch'lere sahip klavye kullanılıyor evde sıfır sıkıntı devam ediyor.

Huano tamam daha güvenli bakınca ancak öyle ahım şahım farkları yok. Z11'de şu aralar 1000₺'den aşağı bulunması zor.

Sonuç olarak T60 almaktan iyi mi evet iyi bu bütçede daha kaliteli sayılabilecek bir ürün mü evet. Bitti gitti.

Böyle küçük bir klavye arıyordum arkadaşlar ne diyorsunuz alınır mı sizce? Yorumlar ikiye bölünmüş durumda ama 599 TL'ye bundan daha iyisi yoktur herhalde.

Geri
Yukarı