Çözüldü XPG Summoner ses tekerleği sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FrumsxdeZ

Hectopat
Klavyeye daha bugün elime geçti PC'ye taktım ses tekerleği sıkıntısız bir şekilde çalışıyordu ama klavye tuşları geç algılıyordu bende yazılımını yükledim ve USB'yi takıp çıkardım klavye geç algılama sorunu ortadan kalktı ama bu sefer ses tekerleği çalışmamaya başladı sorun sizce ne olabilir?

Çözüm
Bende XPG Summoner kullanıcısıyım. İlk başta bir şey yoktu sonradan başladı XPG kendi sitesinde vermiş olduğu eski sürüm Firmware indirdim ve bütün sorun çözüldü ama yazılımı kaldırıp eski sürümü indirmeniz gerekmekte.
Öncelikle merhabalar ürünün yazılımını nasıl indirdiniz? Ve linkini atabilirmisiniz bende ürünün yazılımını indirmek isterim ayrıca ürünün bi sıkıntısı yoktu en azından bende yok yani isterseniz iade edebilirsiniz

Öncelikle merhabalar ürünün yazılımını nasıl indirdiniz? Ve linkini atabilir misiniz bende ürünün yazılımını indirmek isterim ayrıca ürünün bir sıkıntısı yoktu en azından bende yok yani isterseniz iade edebilirsiniz.

XPG Prime software (beta) olarak geçiyor kendi sitesinden indirmiştim ama ne olduysa onu yükledikten sonra oldu dikkat et şahsen ben indirmeyeceğim.

İnternetteki incelemelerde ürünün herhangi bir yazılımı bulunmamaktadır diyorlar o yüzden merak ettim eğer ürünü bozuyorsa yüklemem bende sadece merak ettiğim bir şey var RGB LED'leri yazılım desteği ile daha farklı yapabiliyor muyuz yoksa fn+yön tuşları ile aynı mı oluyor.

XPG Prime software (beta) olarak geçiyor kendi sitesinden indirmiştim ama ne olduysa onu yükledikten sonra oldu dikkat et şahsen ben indirmeyeceğim.
Beta olduğu için olabilir birde o klavyenin yazılımı yok diye biliyorum (Modart PC incelemesi;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
)

İnternetteki incelemelerde ürünün herhangi bir yazılımı bulunmamaktadır diyorlar o yüzden merak ettim eğer ürünü bozuyorsa yüklemem bende sadece merak ettiğim bir şey var RGB LED'leri yazılım desteği ile daha farklı yapabiliyor muyuz yoksa fn+yön tuşları ile aynı mı oluyor.

Yazılımında fn+ yön tuşları ile yapılan modlardan daha fazla mod bulunuyor Audio modu gibi fn+ yön tuşları ile olmayan ve adını hatırlmadaığım birkaç mod daha var.
Beta olduğu için olabilir birde o klavyenin yazılımı yok diye biliyorum (Modart PC incelemesi;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
)
ModArt PC incelemeyi haziranda yapmış ama yazılım yaklaşık bir hafta önce beta olarak piyasa sürüldü.

Bende XPG Summoner kullanıcısıyım. İlk başta bir şey yoktu sonradan başladı XPG kendi sitesinde vermiş olduğu eski sürüm Firmware indirdim ve bütün sorun çözüldü ama yazılımı kaldırıp eski sürümü indirmeniz gerekmekte.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı