XPG Summoner Silver Switch alınır mı?

Bende Silver Switch sipariş ettim ancak bazı yorumlar beni korkuttu fiyatı da çok güzeldi alışması çok mu zor diye soracaktım.

Ben red bekleyeceğim sanırım ne zaman gelir bilmiyorum. Ne tür yorumlar korkuttu seni? Geldiğinde görüşlerini yazarsan çok iyi olur belki ben de Silver alabilirim beklemeyip çok farkı yok diyorlar sanırım.

Ben red bekleyeceğim sanırım ne zaman gelir bilmiyorum. Ne tür yorumlar korkuttu seni? Geldiğinde görüşlerini yazarsan çok iyi olur belki ben de Silver alabilirim beklemeyip çok farkı yok diyorlar sanırım.

Tuşların çok hafif olmasını okudum yeterince düzgün inceleme bulamadım bende ASUS ROG STRIX Scope RX aldım aldıktan 1 gün geçmeden 300 TL zam gelmiş klavyeyede.

Dusuk derken nasil yani

Red switch onerin varmi bu butceye. Valorant oynuyorum sadece
Çok hassas demek istedi sanırım. Standart profil Cherry switchler içerisinde yayı en yumuşak ve çalıştırma noktası en sığ olan switch türü bu. Yani hem itilmesi için az kuvvet yeterli hem de algılanması için daha az gömülmesi yeterli oluyor. Bu da en hassas switch yapıyor diyebiliriz. Kendi kullandığım hotswap özellikli Outemu blue switch klavyede tuşları söküp silver switche geçtim. Bu da Cherry tarafındaki silver switche muadil/rakip modeldir. Alışmak zor oldu. Oyun esnasında hızlı tepki için elimi tuşların üzerinde hazır tutarken farkında olmadan basabiliyorum. Hala nadiren de olsa oyun içinde yanlış yönlendirme yapabiliyorum. Ancak pişman değilim. Hem daha az yorucu hem de sessiz. Sesli olduğu yönünde şikayet edenlerin rahatsızlık sebebi switchin kendisi değil keycaplerin klavye zeminine vurmasından dolayı çıkan sestir. Onun da çaresi başkadır.

Ekran görüntüsü 2024-03-21 155047.jpg

Geri
Yukarı