XPG Summoner tuşlar yanlış basıyor

Xeaq

Picopat
Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz gibi klavyemin < tuşu Z olarak, virgül ise enter olarak basıyor. Ayrıca şu anda başka klavyedeyim, öyle yazabiliyorum. Fikirlerinizi bekliyorum.

Başlıkta gördüğünüz gibi klavyemin < tuşu Z olarak, virgül ise enter olarak basıyor. Ayrıca şu anda başka klavyedeyim, öyle yazabiliyorum. Fikirlerinizi bekliyorum.
merhaba, bende 3 gün önce bu klavyey,i aldım. fn + esc tuşlşarına 5sn basılı tutunca resetleniiyor. xpg prime uygulamasında sorun var. bir tanıdığım endeks bvilişimde çalışıyor oına söyledim xpg ye sorunu söyleyeecekler. mesajı 2021de ysazdıpğını billi,yorum fakat soruya bakanlar olursa diye yazdım

Merhaba, bende 3 gün önce bu klavyey, i aldım. FN + ESC tuşlşarına 5sn basılı tutunca resetleniiyor. XPG Prime uygulamasında sorun var. Bir tanıdığım endeks bvilişimde çalışıyor oına söyledim XPG'ye sorunu söyleyeecekler. Mesajı 2021'de ysazdıpğını billi, yorum fakat soruya bakanlar olursa diye yazdım.

Sağ olun vallahi yardım ettiniz.

Rica ederim :) Bugün Endeks Bilişim'deki tanıdığımla konuştum. Kendi klavyelerinde deneyeceklermiş. Eğer olmazsa ben gaming.gen.tr'den değiştireceğim klavyeyi. Eğer onlarda da sorun olursa XPG'ye söyleyecekler.

Merhaba, XPG Prime yazılımı güncellendi. Endeks Bilişim'de (XPG Türkiye distribütörü) tanıdığım olduğu için 1.4.6 sürümünü siteye çıkmadan indirdim, bir tane eksiği var fakat bir sağındaki tuşu yazma sorunu çözüldü, birkaç gün içinde yeni güncelleme internet sitesine sunulacak.

1.4.6 sürümünü test ederken yine bir sorunla karşılaştım, fakat yakın zamanda çözülecek. Klavyeyi yeni alanlar XPG prime indirmesin. Sorunlar tamamen çözülünce yazacağım

Son düzenleme:
merhaba, bende 3 gün önce bu klavyey,i aldım. fn + esc tuşlşarına 5sn basılı tutunca resetleniiyor. xpg prime uygulamasında sorun var. bir tanıdığım endeks bvilişimde çalışıyor oına söyledim xpg ye sorunu söyleyeecekler. mesajı 2021de ysazdıpğını billi,yorum fakat soruya bakanlar olursa diye yazdım
Kardesim çok sagol 3 gündür şu sorunu cozmeye calisiyorum cok tesekkur ederim

Geri
Yukarı