XPG Summoner vs ASUS ROG STRIX Scope

XPG Summoner CherryMX mavi Switch modeli bulunabiliyor. Kırmızı Switch versiyonu sanırım ülkemize ithal edilmiyor.
Mavi Switch oldukça seslidir, kırmızı ise sessiz.

Rog Strix Scope modelinin farklı versiyonları piyasada bulunuyor, CherryMX mavi, kırmızı ve optik Switch kullanan modelleri var, ek olarak TKL versiyonu da var.

Optik olarak belirtilen versiyon, Türkçe olmayabilir, suya ve toza dayanıklı olduğu yazıyor.

İki model arasında optik versiyon hariç yaklaşık 400₺ fiyat farkı var. Bütçe ve Switch tercihinize göre alternatif öneriler yapılabilir.

XPG Summoner cherrymx mavi Switch modeli bulunabiliyor. Kırmızı Switch versiyonu sanırım ülkemize ithal edilmiyor.
Mavi Switch oldukça seslidir, kırmızı ise sessiz.

ROG STRIX Scope modelinin farklı versiyonları piyasada bulunuyor, cherrymx mavi, kırmızı ve optik Switch kullanan modelleri var, ek olarak TKL versiyonu da var.

Optik olarak belirtilen versiyon, Türkçe olmayabilir, suya ve toza dayanıklı olduğu yazıyor.

İki model arasında optik versiyon hariç yaklaşık 400₺ fiyat farkı var. Bütçe ve Switch tercihinize göre alternatif öneriler yapılabilir.

Dün fiyatları aynıydı XPG Red Switch modeli ile ROG STRIX Scope'un indirime 3 saat kalmıştı acil bir karar vermem gerekti bende başka forumlardan araştırdım ROG STRIX Scope almaya karar verdim bilek desteği benim için çok önemli değil.

Dün fiyatları aynıydı XPG Red Switch modeli ile ROG STRIX Scope'un indirime 3 saat kalmıştı acil bir karar vermem gerekti bende başka forumlardan araştırdım ROG STRIX Scope almaya karar verdim bilek desteği benim için çok önemli değil.

Sizce doğru olanı mı yaptınız? Ben arada kaldım şu an.

Dosya Ekleri

• 9BF0B634-9106-4822-BCBA-63C2E75AD4EF.png
    9BF0B634-9106-4822-BCBA-63C2E75AD4EF.png
    295,9 KB · Görüntüleme: 176

Yeni konular

Geri
Yukarı