XPG Summoner vs Corsair K68

Bütçe
800

CanK26

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sizce hangisi daha iyi olur? Biri Red biri Blue.

800TL'ye başka klavye de önerebilirsiniz.

XPG Summoner( ağır XPG hayranıyım bu nedenle objektif değilimdir).

Hangisini beğenirseniz onu alın, ikisi de kaliteli klavye. Red ile Blue ayrımını bizim değil sizin yapmanız gerekiyor, zira ikisi de farklı kitlelere hitap ediyor.

Blue Switch kullandığımdan dolayı ona biraz daha yakınım da. Red Switch nasıl bir tür Blue'nun sessizi mi başka bir özelliği var mı?

Blue Switch kullandığımdan dolayı ona biraz daha yakınım da. Red Switch nasıl bir tür Blue'nun sessizi mi başka bir özelliği var mı?
Red ile Blue birbirinden ayrı hocam, hissiyat bayağı fark ettiriyor. Eğer şu an blue kullanıyor ve memnun oluyorsanız red önermem, zaten red alan kişiler genelde blue çok sesli diye rede yöneliyor.

Red ile Blue birbirinden ayrı hocam, hissiyat bayağı fark ettiriyor. Eğer şu an Blue kullanıyor ve memnun oluyorsanız Red önermem, zaten Red alan kişiler genelde Blue çok sesli diye Red'e yöneliyor.

Blue çok rahatsız etmiyor beni ancak evdekileri rahatsız ediyor. Red'e o yüzden baktım his olarak nasıl bir his? Blue gibi mi biraz daha farklı mı?

Blue çok rahatsız etmiyor beni ancak evdekileri rahatsız ediyor. Red'e o yüzden baktım his olarak nasıl bir his? Blue gibi mi biraz daha farklı mı?

Linear olduğu için blue gibi bir basım hissiyatı beklemek yanlış olur. Brown switch klavyelere bakabilirsiniz. Tacticle olduğu için blue switchten geçişte daha az zorlanırsınız. Hem de sessiz bir switch.

Yeni konular

Geri
Yukarı