XPG Summoner vs Corsair K68

onrgo

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktaki klavyelerden birisini almayı düşünüyorum. Summoner daha ön planda fakat karar veremediğim için sormak istedim. Sizce hangisi bilgili arkadaşlar ya da kullanan arkadaşlar deneyimleriyle birlikte yardımcı olabilirlerse sevinirim.

Summoner'in ses tekerlegi var. Summoner RGB. Summoner'in bilek destegi kesinlikle daha rahat. K68'in tek artisi suya dayaniklilik. Summoner kesinlikle.

Size göre neden ön planda hocam? 😊
K68'i kullanmadığım için objektif olur mu bilemiyorum hem red hem de blue switchini kullandım. Blue daha bi güzel geldi. Yazılımı berbattı hatırladığım kadarıyla bilek dayama şeysi çok güzel kediniz varsa ısırıyor :) İkisini de psikolojik nedenlerden satmak zorunda kaldım şu an dandik bir Gamepower klavye kullanıyorum her tuşa bastığımda özlemle anıyorum Summoneri. K68 kullanan birinin de yorumunu dinlemek yerinde olacaktır tabii.

Ek olarak yine alsam Summoner olurdu diye düşünüyorum ama 1400'e almam.

Fiyatı 1000 civarı gözüküyor akakçe de amazon üzerinden ama girdiğimde 1400 küsür olduğunu görüyorum. Sanırım biraz inmesini bekleyeceğim. Her iki cevap içinde teşekkürler. 🙂

K68'i kullanmadığım için objektif olur mu bilemiyorum hem red hem de blue switchini kullandım. Blue daha bi güzel geldi. Yazılımı berbattı hatırladığım kadarıyla bilek dayama şeysi çok güzel kediniz varsa ısırıyor :) İkisini de psikolojik nedenlerden satmak zorunda kaldım şu an dandik bir Gamepower klavye kullanıyorum her tuşa bastığımda özlemle anıyorum Summoneri. K68 kullanan birinin de yorumunu dinlemek yerinde olacaktır tabii.

Ek olarak yine alsam Summoner olurdu diye düşünüyorum ama 1400'e almam.

Yeni konular

Geri
Yukarı