XPG SX8100 512 GB M.2 NVMe SSD nasıldır?

K E D Y

Hectopat
Başlıktaki SSD nasıldır? İnternette neredeyse hiç inceleme ya da yorum bulamadım. Kullanan ya da bilgisi olan varsa yorumlarını bekliyorum. İncehesap Gaming gecesinden 600TL'ye sipariş ettim.
Not:
Yabancı forumlarda okuduğum yorumlar çok kötüydü. Birçok sorun yaşanmış. Almanızı tavsiye etmem ben de siparişimi iade ettim. İncehesap hemen yardımcı oldu. Konu kapanmıştır.

Son düzenleme:
Bende sipariş ettim, sıkıntı çıkarırsa geri iade ederiz. Pek satış olmaması düşündürmüştü zaten, piyasada satışıda yok pek

Bende sipariş ettim, sıkıntı çıkarırsa geri iade ederiz. Pek satış olmaması düşündürmüştü zaten, piyasada satışıda yok pek
Bence iade edin. Oyunlarda takılmalar, bilgisayarda kapanma, veri kaybı,ısınma gibi bir sürü sorun gördüm. Türkiyede hiç bilinmiyor galiba bu ssd. 50-60 daha koyup Samsung 860 Evo alınabilir.

Bence iade edin. Oyunlarda takılmalar, bilgisayarda kapanma, veri kaybı,ısınma gibi bir sürü sorun gördüm. Türkiyede hiç bilinmiyor galiba bu ssd. 50-60 daha koyup Samsung 860 Evo alınabilir.
iade ettim hocam, zaten 860 QVO almıştım. Bunuda m2 olarak bağlayacaktım ama, sanırım 970 1tb alıp işi sağlama alacağım. Çünkü veri okuma çok hızlı olduğundan bu parçalar çok narin fazla ısınıyorlar. M2 alınacaksa bence biraz paraya kıymak lazım.
Bu arada incehesap anında iade talebime cevap verdi, teşekkür ediyorum buradan onlara.

Geri
Yukarı