XPlayer oyuncu koltuğu alınır mı?

Merhaba,
Daha önce Meras35 isimli arkadaşımızın mesajını görmüştüm xplayer ile ilgili bilgi ararken bende düşünüyordum satın almayı ve XP3 modelinden satın aldım. Fiyatına göre kaliteli, rahat ve kullanışlı 1 haftadır kullanıyorum şu ana kadar bir sorun yaşamadım. hafta içi vermiş olduğum siparişi 1 günde kargoya verdiler. Müşteri hizmetleride baya ilgili. Pişman olacağınızı sanmıyorum. Ürünü kullanmadan yorum yapmak istemedim. Görüşürüz arkadaşlar

XP2 modelini alıp kullanan var mı arkadaşlar?
Neyse ben XP2 modelini sipariş verdim kullanınca size de hakkında bilgi vermeye çalışırım.
Arkadaşlar koltuk geldi xplayer XP2 2 gün kullanıp öyle bilgi vereyim dedim koltuk gayet güzel deri kalitesi güzel ve kaliteli kolçakları bayağı fonksiyonlu ileri geri sağa sola yukarı aşağı oynuyor tekerlekleri halı üzerindede gayet kolay sağa sola hareket ediyor koltuk 180derece yatabiliyor şu an hiçbir olumsuz yönünü görmedim almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim ayrıca destek ekibinden özgür bey bayağı ilgili herhangi bir sorunuz olursa anında cevap veriyor kutusundan montaj için alyanda geldi her şey sorunsuzdu.

Son düzenleme:
Merhaba,
Daha önce Meras35 isimli arkadaşımızın mesajını görmüştüm xplayer ile ilgili bilgi ararken bende düşünüyordum satın almayı ve XP3 modelinden satın aldım. Fiyatına göre kaliteli, rahat ve kullanışlı 1 haftadır kullanıyorum şu ana kadar bir sorun yaşamadım. hafta içi vermiş olduğum siparişi 1 günde kargoya verdiler. Müşteri hizmetleride baya ilgili. Pişman olacağınızı sanmıyorum. Ürünü kullanmadan yorum yapmak istemedim. Görüşürüz arkadaşlar
Hala kullanmakta mısınız ? Memnuniyet ve genel kalite nasıldır acaba ? Xprime Zeus v2 ile karşılaştırsak hangisi sizce ? Ayrıca orta kısmı nubuk gibi bir kumaş var doğru mudur ? Teşekkürler.

Hala kullanmakta mısınız ? Memnuniyet ve genel kalite nasıldır acaba ? Xprime Zeus v2 ile karşılaştırsak hangisi sizce ? Ayrıca orta kısmı nubuk gibi bir kumaş var doğru mudur ? Teşekkürler.
Evet kullanıyorum ve hiç problemim yok. Bahsettiğiniz marka ve model ile ilgili hiç bir bilgim ve deneyimim yok bu yüzden karşılaştıramayacağım ama Xplayer kullanmadan önce Xdrive Sancak modelini kullanıyordum. Xdrive'ı kardeşime verdim yakın zamanda kardeşimede aynı modelden almayı düşünüyoruz. Kalite, konfor ve fonksiyon olarak eksiği yok fazlası var diyebilirim koltuğun yanına mekanizma koymuşlar ve 180 derece yatırabiliyorum. Metal ayak seçeneği ile satın aldım. Kumaşı ve derisi kaliteli. fiyatına göre gerçekten çok iyi bir koltuk. Ayrıca beni etkileyenlerden biride ürünü satın almadan önce verilen müşteri desteği. Bugüne kadar bir çok web sitesinden alış veriş yaptım bu kadar ilgili bir müşteri hizmetleri görmedim. Düşünmeden alabilirsiniz.

Yeni çıkan bir marka sanırım. Alınabilirliği var mıdır?

Evet yeni bir marka XP3 modelini getirttim ve size şöyle söyleyim piyasada görmüş olduğunuz 1.800-2.000 TL'lik koltuklardan eksik hiçbir tarafı yok çok kaliteli şiddetle tavsiye ediyorum ilk başta tereddüt etmiştim ve doğru düzgün bilen yoktu bu modeli. Alacak arkadaşlar hiç düşünmesin derim.

Arkadaşlar bende alalı birkaç gün oldu dandik sandalyem vardı. Bıktım bel sırt ağrısından, o yüzden arayışa girmiştim tipi cezbetti özelliklerini sitesinden dikkatli güzel okuyun hepsi doğru kalite güzel. Üründe şimdilik bir küsur bulamadım inşallah da bulmam uzun yıllar kullanmak istiyorum.

Dosya Ekleri

• 1dbe0ae5-54b8-44de-afd8-3a503ccabeb5.jpg
    1dbe0ae5-54b8-44de-afd8-3a503ccabeb5.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 301
  • 5ab05807-9d9e-41b7-9042-d0d90f0f8638.jpg
    5ab05807-9d9e-41b7-9042-d0d90f0f8638.jpg
    134,8 KB · Görüntüleme: 272
  • b1eb076d-c90c-47b2-bcd3-f6b8b8b1c397.jpg
    b1eb076d-c90c-47b2-bcd3-f6b8b8b1c397.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 417
  • ca109eb9-c4d0-4e19-a3ca-f6909e7a8a22.jpg
    ca109eb9-c4d0-4e19-a3ca-f6909e7a8a22.jpg
    86,1 KB · Görüntüleme: 264
Arkadaşlar bende alalı birkaç gün oldu dandik sandalyem vardı. Bıktım bel sırt ağrısından, o yüzden arayışa girmiştim tipi cezbetti özelliklerini sitesinden dikkatli güzel okuyun hepsi doğru kalite güzel. Üründe şimdilik bir küsur bulamadım inşallah da bulmam uzun yıllar kullanmak istiyorum.
Hocam sitede ürünlerde sizin aldığınız siyah sandalyeden yok

Yeni konular

Geri
Yukarı