Xpredator Fan Kontrol Kablosu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Üç tane konu açtı. Yardım etmek için uğraşıyoruz burada, sonra da geliyor "söyleyin dedim söylemediniz doğdu portu".

Anakart modeli. Anakartın üstünde yazıyo . Okuyup foruma yazıcan. Kolun mu kopuyor?

Bundan sonra konu açanlar sistem özelliklerini yazmıyorlarsa yardım etmeyelim.

Merhaba arkadaslar 3-4gün Önce Yeni Aldığım Xpredator kasa'mın Fan Kontrol Kablosunu (4Pinli)anakarta bağlamıstım ve 2 saat sonra erimeye baslamıstı. Kasayı hepsiburayada geri gönderdim yeni kasa gönderecekler. Acaba bu kasanın 4 pinli (siyah beyaz yeşil kırmızı)renkli kablolarını anakartta (PWR SW/RESET SW) takılan yerdeki boşta kalan 4 pinli girise takıyorum. Kılavuzunda baktıgımda oraya 4pinli speaker takılma yeri olarak görünüyor. ( arıza olunca beep sesi cıkaran). Yani bu Xpredatorün Fan Kontrol Kablosunu anakarta taktığım yer doğru mu?

İnsanların size yardımcı olabilmesi için, istenilen bilgileri vermenizde fayda var, gördüğüme göre yaptığınız şuna benziyor; bir markete gidiyorsunuz yumurta almak üzere, gidip ne istediğinizi söylemek yerine, bilin bakalım ben istiyorum diyorsunuz.

Üç tane konu açtı. Yardım etmek için uğraşıyoruz burada, sonra da geliyor "söyleyin dedim söylemediniz doğdu portu".

Anakart modeli. Anakartın üstünde yazıyo . Okuyup foruma yazıcan. Kolun mu kopuyor?

Ben sizi bir abi olarak görüp yardım istedim bana fotoğraf koy diyen arkadaslara telefonumun usb kablosu su an bulundugum ortamda olmadıgı icin pc ye resimi atamıyorum diye söylemistim. Benden anakart modelini kimse sormadı. Sorsa söylerdim. Ben burad yanlıs yapmadım en doğru ben bilirim gibi bir tavır icerisinde değilim. Yanlıs birsey yapmıs olabilme ihtimalim olduğu için buraya konu acıp hata yapıp yapmadıgımı öğrenmek istedim. İlk defa fan kontrolcüsünün güc kablosunu bağladım. Sizlerden de doğrumu yanlısmı bunun cevabını almak istedim ama ben size "abi" diye hitap ederken siz bu uslubuma karsılık beni resmen azarladınız.

Anakart modelimi sormamıstınız ama ASUS M5A97 R2.0 idı. Bu saatten sonra önemi yok zaten bana yardımı içinizden geliyorsa etmelisiniz. Beni azarlayarak veya bizden cok bilgilisiniz diye bizi hicbirseyi bilmeyen cahil yeni bilgisayar basına gecmis kisi muamelesi yaparak yardım etmeniz benim görüşümde doğru bir davranıs değil. Yinede yardım eden etmeye calısan herkese teşekkür ederim. Yeni kasa geldiğinde bilgisiyle baskalarını ezmeye calısmayan kisilerin bilgisinden yararlanarak montajımı yaparım iyi forumlar..

Sevgili Mertcan, yaklaşımımdan dolayı Özür dilerim. Lütfen Türkçe kurallarına dikkat et ve birden çok hesap açma. Forumda kalıcı ol, bizlerden bir şey öğren.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı