XPrime Alpha oyuncu koltuğu alınır mı?

Myctafa

Hectopat
Arkadaşlar XPrime Alpha oyuncu koltuğunu 6 taksit ile almayı düşünüyorum. Koltuğun inceleme videolarını izledim. Bu fiyata bu özellikleri veren başka marka bulamadım. Aklıma takılan tek soru satıcı site ofisel adlı site satıyor. R üreticinin sitesiymiş daha önce buradan sipariş veren veya tecrübesi olan var mı? Teşekkür ederim. https://ofisel.com/alpha-oyuncu-kol...izi-96555k.html?search_query=alpha&results=17

Arkadaşlar XPrime Alpha oyuncu koltuğunu 6 taksit ile almayı düşünüyorum. Koltuğun inceleme videolarını izledim. Bu fiyata bu özellikleri veren başka marka bulamadım. Aklıma takılan tek soru satıcı site ofisel adlı site satıyor. R üreticinin sitesiymiş daha önce buradan sipariş veren veya tecrübesi olan var mı? Teşekkür ederim. https://ofisel.com/alpha-oyuncu-kol...izi-96555k.html?search_query=alpha&results=17
Bu markanın koltukları sıkıntılı oluyor okuduğum yorumlara göre, genel sıkıntıları mekanizması kötü ve gıcırdıyor ve 3d kol kalitesiz. İleride koltuk alırsam Hawk alacağım, size de Hawk veya Zio markalarına bakmanızı tavsiye ederim.

Bu markanın koltukları sıkıntılı oluyor okuduğum yorumlara göre, genel sıkıntıları mekanizması kötü ve gıcırdıyor ve 3D kol kalitesiz. İleride koltuk alırsam hawk alacağım, size de hawk veya zio markalarına bakmanızı tavsiye ederim.

Hocam dediğiniz iki markanında ürün fiyatları bütçemi aşıyor onun dışında bugün hawk ı araştırırken sorun yaşayan 1 2 arkadaş gördüm

Hocam dediğiniz iki markanında ürün fiyatları bütçemi aşıyor onun dışında bugün hawk ı araştırırken sorun yaşayan 1 2 arkadaş gördüm
Bana da gösterir misiniz sorun yaşayanları çünkü ben de alacağım, ona göre vazgeçerim. Bence almışken biraz daha para biriktirin, 900 lira verip kısa ömürlü birşey alacağınıza 500TL daha koyup uzun ömürlü koltuk alın.

Hocam bu koltuğun beyaz modelini kullanıyorum eksileri ve artılarını söyleyeyim.
+Rahat
+Uygun fiyatlı.

-Kolu kırıldı garantiye vereceğim kolları biraz dandik.
-Gıcırdama yapıyor aşırı derecede ve daha yeni aldıktan 2 hafta sonra bunu yapmaya başladı.
-Deri olduğu için terletiyor.

Hocam arkdaş başka bir forumda burada link paylaşmak serbest mi bilmiyorum serbest ise konu link atayım.
Hocam bu koltuğun beyaz modelini kullanıyorum eksileri ve artılarını söyleyeyim.
+Rahat
+Uygun fiyatlı.

-Kolu kırıldı garantiye vereceğim kolları biraz dandik.
-Gıcırdama yapıyor aşırı derecede ve daha yeni aldıktan 2 hafta sonra bunu yapmaya başladı.
-Deri olduğu için terletiyor.

Benim de takıldığım noktaları söylemişsin sırt ve kol mekanizması kol neyse de sırt mekanizması arıza yapıyorsa cidden sıkıntı

Yeni konular

Geri
Yukarı