XPrime Plus alınır mı?

Cihen

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel i5-11400F
GPU: PNY GeForce RTX 3060
Anakart: ASUS PRIME H510M-E
RAM: PNY 8GB XLR8x2 3200MHz DDR4 RAM
Kasa: POWER BOOST X58RGB
PSU: High Power 750W 80+ Gold Performance
SSD: Kioxia Exceria NVMe M2 500GB
Klavye: Hadron G502
Fare: Bloody A90
Kulaklık: Bloody G580
Telefon: Xiaomi Redmi Note 9
Tavsiyem Hawk'ın koltuklarına bakabilirsin. Çoğu kişi memnun.

Hocam daha çok 1500 civarı bir şey bulamaz mıyım? Gerçekten koltuk için çok pahalılar.

Aldığınız koltuk da iyi de deri olduğundan çok terletebilir. Kumaş olanı varsa onu tavsiye ederim.

Aldığınız koltuk da iyi de deri olduğundan çok terletebilir. Kumaş olanı varsa onu tavsiye ederim.
Hocam yorumlarının yarısı 1 yıldız bu ürünün, taburede otururum daha iyi. Ofis koltuğu bile olsa yapacak birşey yok. Öneriniz var mıdır?

Hocam yorumlarının yarısı 1 yıldız bu ürünün, taburede otururum daha iyi. Ofis koltuğu bile olsa yapacak bir şey yok. Öneriniz var mıdır?

Vallahi ben mobilyacılardan Çin malı bir tane aldım kumaş bir koltuk ve 2 yıldır gerçekten memnunum. Eğer fiyatları düşük bir şeyler istiyorsanız mobilyacılara ya da ofis, büro mobilyaları satan yerlere bakabilirsiniz. Belki oyuncu koltuğu yerine ergonomik ofis koltuklarından bile beğenebilirsiniz.

Tam tersi çoğu kişi çok rahat olduğundan bahsetmiş yorumlarda ama denemeden bilemeyiz tabii ki. Bende şahsen kullanmadığım için bir şey diyemem ama kullanan arkadaşım rahatına düşkün birisi.

Bu koltuğun kırmızı olanı bende vardı. File olduğu için terletmiyordu ama taş gibiydi uzun süre oturunca kalçamı hissetmiyordum. Kıl dönmesi ameliyatı olunca değiştirdim çünkü o koltukla dikişlerim kesin ağrırdı.

Geri
Yukarı