XPrime titan veya Omega alınır mı?

Dooms61

Femtopat
Daha fazla  
ArkadaŞlar merhaba, bütçe ne yazik ki kısıtlı uzun saatler bilgisayar baŞında zaman geçiren birisiyim kumaŞ XPrime titan veya Omega alınır mı?

Onu bende biliyorum ödeme kısmını bir kısmını nakit bir kısmını kart ödeyeceğim içim koçtaşın mağazasına gidip oradan sipariş vereceğim
valla hocam bende baya bi araştırdım, fiyatını hak etmeyen bir marka. maks 3-5bin tl bandında olmalı ayakları felan krom zamanla eğilir büzülür. üzerini zorlarsan xdrive akdeniz al 6.500 tl peşin fiyatına 9 taksit le bim uygulaması üzerinden baya kaliteli ürün ayaklar felanda metal. ben aldım ordan kargoda gelince bakıcam inş. orjinal xdrivenin kendi ürünü zaten sitelerindede yazıyor anlaşmaları vs.

Vallahi bir kaç yorumlara baktım kullanan vardı ona da sordum omega dan baya memnundu bende sabah aldım zaten bir kısmını nakit bir kısmını kredi kartından çektiğim için 6500 ü veremezdim kredi kartı ile limit yoktu

Vallahi bir kaç yorumlara baktım kullanan vardı ona da sordum omega dan baya memnundu bende sabah aldım zaten bir kısmını nakit bir kısmını kredi kartından çektiğim için 6500 ü veremezdim kredi kartı ile limit yoktu
anladım, yani uzun vadede önemli olan. tabi bütçe meselesi. bende çok gittim geldim xprimeda çok incelemelere vs baktım bi tık fiyatını hak etmio gibi. uzun vadede. o yüzden biraz bekledim bütçeyi denkleyince bide böyle fırsat gelince kaçırmayayım dedm. hayırlısı olsun umarım sorun yaşamazsın.

Ben zaten 4 5 sene sonra değiştiririm hocam şimdi ünideyim biliyorsun bütçeleri zor işe girince zaten bende hawk a geçeceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı