XPrime Zeus oyuncu koltuğu alınır mı?

Ben de yeni xprime titan modelini aldım 1 hafta oldu bakalım umarım sorun çıkmaz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de yeni xprime titan modelini aldım 1 hafta oldu bakalım umarım sorun çıkmaz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hayırlı olsun. Güzel bir inceleme olmuş. Ben Markus'a karar vermiştim ama onda da minder erimesi şikayetlerini okuyunca diğer seçeneğim olan XPrime'ı aldım. Oturulan kısım daha yumuşak olabilirdi. Bunun dışında konfor beklentimi genel olarak karşıladı. Görüntü olarak zaten harika duruyor. Sizin de belirttiğiniz (mekanizma kilitli olduğu hâlde) geriye esneme durumu var. Bu bir arıza mı yoksa hepsinde mi öyle bilmiyorum. Eğer daha da artmayacaksa takıldığım bir durum değil. Başta aşırı deri kokusu vardı, azalıyor. Fiyat konusu evet ederinden yüksek tabi ama hepsi öyle. Sonuç olarak ben genel anlamda memnun kaldım. Bundan sonra üründen tek beklentim dayanıklı çıkması. Sıkıntı vermeye başlarsa verdiğim paraya üzülürüm.

700 TL ve 1000 TL'lik koltuklarda gıcırdama falan bence basit sorunlar alacaksanız 1500 TL'den bakın.

Ben de yeni XPrime titan modelini aldım 1 hafta oldu bakalım umarım sorun çıkmaz.

Bende titan düşünüyorum ama XPrime cool modelininde albenisi var.

700 TL ve 1000 TL'lik koltuklarda gıcırdama falan bence basit sorunlar alacaksanız 1500 TL'den bakın.

Bende titan düşünüyorum ama XPrime cool modelininde albenisi var.

Hepsinin şasisi yani mekanik kısmı aynı bilgin olsun aldım alalı 12 tane şasi değiştim ve çıkartması zor en son bayağı bayağı her yerini yağa buladım öyle düzeldi tam bir eziyet.

Yeni konular

Geri
Yukarı