Xrades kulaklık standı vs New Bee kulaklık standı

BirKimse

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımda kullanacağım kulaklığım bir kulaklık standı alacağım. Fakat araştırdığım üzere birkaç tıp kulaklık standı var.
Bir kulaklığın kafa bandının şekli gibi olan var. Bir de normal tutacak var.
Ben normal olan tipleri alırsam kulaklığımın kafa bandının deforme olabileceğini düşünüyorum.
Özellikle benim kulaklığımın da kafa bandı oldukça büyük. "Razer BlackShark V2 koyacağım." bunun için kafa bandının şekli gibi bir şey olan bir stant almak istiyorum.
Eğer normal tipli bir şey alacak olursam da kulaklığın kafa bandı deforme olur mu acaba?
Bilen kişiler yardımcı olursa sevinirim.
:)
Bunun gibi bir standın daha sağlıklı olacağını düşünüyorum: Amazon.com.tr

Deforme edeceğini düşündüğüm stant tipi de bu: https://www.hepsiburada.com/xrades-...0YMI?magaza=Xrades&url_src=and-product-detail

Bilgisayarımda kullanacağım kulaklığım bir kulaklık standı alacağım. Fakat araştırdığım üzere birkaç tıp kulaklık standı var.
Bir kulaklığın kafa bandının şekli gibi olan var. Bir de normal tutacak var.
Ben normal olan tipleri alırsam kulaklığımın kafa bandının deforme olabileceğini düşünüyorum.
Özellikle benim kulaklığımın da kafa bandı oldukça büyük. "Razer BlackShark V2 koyacağım." bunun için kafa bandının şekli gibi bir şey olan bir stant almak istiyorum.
Eğer normal tipli bir şey alacak olursam da kulaklığın kafa bandı deforme olur mu acaba?
Bilen kişiler yardımcı olursa sevinirim.
:)
Bunun gibi bir standın daha sağlıklı olacağını düşünüyorum: Amazon.com.tr

Deforme edeceğini düşündüğüm stant tipi de bu: https://www.hepsiburada.com/xrades-...0YMI?magaza=Xrades&url_src=and-product-detail
Bence bir sorun olmaz ama bu kadar takıntılı iseniz aradaki fiyat farkı uçuk bir rakam değil.

Bence bir sorun olmaz ama bu kadar takıntılı iseniz aradaki fiyat farkı uçuk bir rakam değil.

Yok hocam ben fiyatta değilim zaten.
Hepsiburada'daki stant tipi gibi bir şey alsam deforme olur mu diye düşünmüştüm
Yoksa kafa bandı şekli gibi bir şey alsam daha mı iyi olur dedim.

Yok hocam ben fiyatta değilim zaten.
Hepsiburada'daki stant tipi gibi bir şey alsam deforme olur mu diye düşünmüştüm
Yoksa kafa bandı şekli gibi bir şey alsam daha mı iyi olur dedim.
Sonuçta kafanıza takıyorsunuz ve kafanızla uyguladığınız baskı standa koyduğundakinden daha fazla. Kafanızdayken şekli bozulmuyorsa durur halde bozulucağını düşünmüyorum. Böyle olay var mı bilmiyorum ama.

Geri
Yukarı