İnceleme xRancer Oyuncu Koltuğu

Şu an nasıl almayı düşünüyorum sitesi güvenli mi bir de kolay kırılıyor mu özellikle kilolu biriyim sorun yaşar mıyım?
Ben ödemeyi site üzerinden yaptım, kart ile. Zaten PayTR kullandıkları için dolandırıcılık gibi bir şey olacağını sanmıyorum. Kaç kilo olduğunuza bağlı, 110 kilo civarı destekliyordu sanırsam.

Şu an nasıl almayı düşünüyorum sitesi güvenli mi bir de kolay kırılıyor mu özellikle kilolu biriyim sorun yaşar mıyım?
Güven konusunda güvenebilirsiniz ama özellikle de kiloluysanız sorun yaşarsınız gibime geliyor. Sizde de yamulma gevşeme orantısızlık gibi şeyler olabilir.

Aradan belli bir süre geçmiş deneyimleriniz nasıl koltuk hakkında? Boss modelini almayı düşünüyorum fiyat bandından alternatifi yok gibi 1000 TL civarına öneriniz varsa alabilirim.

Aradan belli bir süre geçmiş deneyimleriniz nasıl koltuk hakkında? Boss modelini almayı düşünüyorum fiyat bandından alternatifi yok gibi 1000 TL civarına öneriniz varsa alabilirim.
Kolçaklar hariç her şey sıkıntısız.

Sizce kolçaklar için almaktan vazgeçilecek düzeyde mi etkisi? Alma derseniz öneriniz var mı?
Kolçaklar şöyle diyeyim. Ayarlanabildiği için sağa sola kayıyor. Çok sıkıntı da değil aslında. Kolçak oldukça yumuşak bazen rahatsız ediyor. Alttaki kapağı açın dediler bana. İçindeki vidayı sıkıştırın dediler. Ardından biraz daha iyi şuan çok kötü değil yani. Oldukça rahat kafa yastığı sert. Sert olması daha iyiymiş sanırım. Dik bir pozisyonda durabilmek için. Ben öneririm. Bunun dışında önerebileceğim bir marka yok. Kullanmadığım için de bir şey diyemem diğerlerini. Adını duyduğumuz XDrive var ama deri kullanıyor. Yazın çok sıkıntı çıkaracağı için kumaş olan koltuğu tercih ettim. 900 TL gibi bir fiyata almıştım.

Kolçaklar için ne yaptınız?

Sağa sola nasıl yatık acaba örnek fotoğrafı var mı firmaya falan gönderdiğiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…