XRover Oyuncu Koltuğu alınır mı?

An itibariyle koltuğu geri teslim edip, paramı iade alıyorum. Koltuğun altında yırtık çıktı ve yazı markasının dikişleri sökülmüş. Adama ben 0 ürün getir test ürün getirme diyorum bu belli test ürün gelip fabrikadan başka ürünleri deneyerek alabilirsin dedi uyuz oldum ve para iadesi istiyorum başka bir ürün almıcam dedim.

1-Resim: Alt tarafı yırtık olan kısım
2-Resim: Marka yazısında dikiş söküğü yani böyle bir ürünü nasıl verirler müşteriye bilmiyorum😀
Ürün iade edildi, bütçe düşünerek koltuk işine girilmeyeceğini anladım. Yani hakkını yine de karşı tarafın yememek gerek ama siz nasıl isterseniz onu yapın ben olsam almazdım yine de sizi fikrinizden döndürmeyeyim. Ayrıca firma XRover dışında bir de XPower adlı koltuk markasını satıyor. Koydukları markalar adına bir site yok, fakat website linkini buraya bırakıyorum. Ana Sayfa - Oyuncu Koltuğum

Merhaba. Sizce almalı mıyız bu ürünü? Ben de düşünüyorum.

bende almak istiyorum şuan 850 tl ve ben xrover pro serisi almak istiyorum alan varsa tavsiye edermi ve hangisini tavsiye eder
Yorumları okuduktan sonra cevap yaz istersen? Ben tavsiye etmiyorum kesinlikle koltuk gıcırdama sesi çok rahatsız ediyor. Bu saçma marka yüzünden artık bildirim almak istemiyorum o yüzden bu konunun bildirimini kapatmak istiyorum üzgünüm.

Kardeşim site güvenilir dğil ama sana güzel bir koltuk kanka al ve bana dua et.

Site güvenilir değil ise nasıl güzel oluyor?

Geri
Yukarı