Yabancı Arkadaş Edinmek için Uygulama Önerisi

@Rufiq Cavadov Evet Steam bu yol için fazla dolaylı ve oyun satın alma mecburiyeti var.
Arkadaşlık için kullanabileceğin ve vakit geçirebileceğin, dünyanın her yerinden insanların kullandığı "GirlsAskGuys" isimli bir uygulama var onu önerebilirim. Soru soruyorsun ya da sorulara cevap veriyorsun, birileriyle mesajlaşabiliyorsun ve arkadaş olabiliyorsun.
Bu arada diğer bir steam hesabımı buldum. Şu anda bir kişiye arkadaşlık istediği gönderim steam üzerinden. Oyun oynayan birisi değilim ama zamanında almıştım. Şu anda o hesaba giriş yaptım ve istek gönderebildim. Cevap veriyorlar mı?

Örnek olarak yukarıdaki linkteki insanların bir çoğuna arkadaşlık isteği göndermekle başlayabilirsin. Kabul ettikleri zaman direk merhaba veya nasılsın yoluyla iletişim kurmaya çalışırsan bu iş çok kolay hallolur, çok ama çok arkadaş eklemen lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke sırf bu yüzden Steam açmasaydın. Bir de oyun aldın... Yüksek levelli adamlar genelde yüksek levelli hesapları ekliyor. Rastgele istek atacağın birinin kabul edeceğini sanmam. Oyun oynamadığını söylemişsin. Steam oyun platformu kimse seni sohbet etmek için eklemez özelliklede yabancılar. Hatta seni dolandırıcı diye raporlayabilirler.

Tandem. "Language exchange" uygulaması olarak geçiyor. İyi bildiğiniz, varsa az bildiğiniz dili ve öğrenmek istediğiniz dili belirtiyorsunuz. Karşınıza öğrenmek istediğiniz dili iyi bilen veya anadili olan insanlar çıkıyor. Arkadaşlık uygulaması değil normalde ama arkadaş da olabiliyorsunuz.

Keşke sırf bu yüzden Steam açmasaydın. Bir de oyun aldın... Yüksek levelli adamlar genelde yüksek levelli hesapları ekliyor. Rastgele istek atacağın birinin kabul edeceğini sanmam. Oyun oynamadığını söylemişsin. Steam oyun platformu kimse seni sohbet etmek için eklemez özelliklede yabancılar. Hatta seni dolandırıcı diye raporlayabilirler.
Oyunu 2 yıl önce almıştım. Sırf bu yüzden steam hesabı açmadım. Ama bu konuda haklısınız. Level yüksek olmadığı için dolandıcı falan zannedebilirler.
Tandem. "Language exchange" uygulaması olarak geçiyor. İyi bildiğiniz, varsa az bildiğiniz dili ve öğrenmek istediğiniz dili belirtiyorsunuz. Karşınıza öğrenmek istediğiniz dili iyi bilen veya anadili olan insanlar çıkıyor. Arkadaşlık uygulaması değil normalde ama arkadaş da olabiliyorsunuz.
Bu uygulamayı biliyorum ama maalesef bir kişi yüzünden hesabım kapatıldı.
@Recep Baltaş

Rastgele istek atacağın birinin kabul edeceğini sanmam demişsiniz kaç defa insanlara rastgele istek gönderdiniz ?

Ben Overwatch'dan Polonyalı bir kızla tanıştım. Oyunu bırakmama rağmen uzun süredir Instagram'dan konuşuyoruz 🙂
Hocam benim de Polonyalı bir kız tanıdığım vardı. Polonyalı kızlar Türk erkeklerine karşı ilgili garip bir şekilde. En azından tanıştıklarımdan bu durumu sezdim. Tarih derslerinde de pek iyi anlatılmıyormuşuz gerçi. :D

Bu arada ülke serverlı oyunlar bulman fazlasıyla yeterli. Sayısız yabancı arkadaş edinmiştim.

Şuan üniversite aracılığıyla bir çok Afrikalı dost da edindim. Mısır, Çad, Suriye, Burkina Faso'dan insanlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı