Yabancı bir numara beni aradı

Recep_CAN_25

Centipat
Merhaba arkadaşlar birisi kız kardeşime mesaj atmış alt tarafa koyacağım numarayı tanımıyoruz. Ben aradım ve başka dil konuştu. Nereli olduğunu sordum ve Suriye dedi. Ben de çeviriden söyleyerek konuştum sonra saçma saçma konuşmaya başladı. Tabii ne dediğini bilmiyorum. Sonra engelledi. Sizce hack işi mi? Screenshot_20210422-211639.png

Polise şikâyet etmeyi denediniz mi? Ayrıyeten yanlış anlamadıysam, size kız kardeşinizin fotoğrafını mı yollamış ilgili şahıs? Anlatımınızdan elle tutulabilir bir çıkarımda bulunamadım ve WhatSapp görüşmesindeki yazılardan, artı bir de ekte duran fotoğraftan ötürü çok da bir şey anlamadım.

Polise şikâyet edin numarasını.

Merhaba arkadaşlar birisi kız kardeşime mesaj atmış alt tarafa koyacağım numarayı tanımıyoruz. Ben aradım ve başka dil konuştu. Nereli olduğunu sordum ve Suriye dedi. Ben de çeviriden söyleyerek konuştum sonra saçma saçma konuşmaya başladı. Tabii ne dediğini bilmiyorum. Sonra engelledi. Sizce hack işi mi?Eki Görüntüle 988718
Yanlışlıkla olabilir be ağabey.

Merhaba arkadaşlar birisi kız kardeşime mesaj atmış alt tarafa koyacağım numarayı tanımıyoruz. Ben aradım ve başka dil konuştu. Nereli olduğunu sordum ve Suriye dedi. Ben de çeviriden söyleyerek konuştum sonra saçma saçma konuşmaya başladı. Tabii ne dediğini bilmiyorum. Sonra engelledi. Sizce hack işi mi?Eki Görüntüle 988718
Hocam öncelikle numarasını verin.
Karakolda hallederler.

A1

Troll işi muhtemelen. Birde fotoğraftaki kız, "Ala geyik" kız değil mi?

*
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodan alındı sandım ama değilmiş.

Geri
Yukarı