Yabancı dil eğitimi için kurs tavsiyesi

Ivae

Hectopat
Herkese merhaba. Yabancı dil öğrenmek istiyorum kurs alacağım fakat bu yola daha önce başvurmuş kişilerin fikirlerini almak istedim önerdiğiniz kurs varsa paylaşırsanız sevinirim.

Herkese merhaba. Yabancı dil öğrenmek istiyorum kurs alacağım fakat bu yola daha önce başvurmuş kişilerin fikirlerini almak istedim önerdiğiniz kurs varsa paylaşırsanız sevinirim.

Ben Duolingo kullanıyorum yüz yüze ders almadan ileri seviye İngilizce öğrenmek zor ama kullandığım uygulama hafiften geliştiriyor.

Yabancı dil olarak örnek vermemissin ama İngilizce düşünüyorsan Duolingo ve Simpler ile temel atmanı tavsiye ederim. Bazı yerlerde takildığında Google ve YT sorabilirsin. Bu kursları tamamladıktan sonra Udemy kurslarını tamamlayabilirsin. En son ücretli yüz yüze kursa gercersin.

Oyunlarda öğretiyor ama zor ilerlersin. Ben RoK oynarken Almanca temeli atmıştım, yapısı ingilizce ile benzer :D

Son düzenleme:
İngilizce olarak belirtmeyi unutmuşum, çok hevesliyim bir de şey var metaingilizce denk geldiniz mi bilmiyorum o nasıl bir bilginiz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı