Yabancı dil öğrenmek için program önerisi

Rufiq Cavadov

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Azərbaycan
Daha fazla  
Merhaba. Hem yazılım hem de İngilizcemi geliştirmek için güzel kaynaklar arıyorum ve bunlara gün ayırmak istiyorum. Önerebileceğiniz en iyi kaynaklar ve yabancılarla konuşturan programlar ve siteler var mı?

Not: Kelimeyi geliştirmek istiyorum ama onu bir cümlede kullanmak istiyorum. Google çeviri pek iyi değil gibi geliyor ve aynı zamanda kelimeyi yazdıktan sonra onu kolay cümlelerde öğreten siteler önerirseniz sevinirim. Önceden teşekkürler!

Merhaba. Hem yazılım hem de ingilizcemi geliştirmek için güzel kaynaklar arıyorum ve bunlara gün ayırmak istiyorum. Önerebileceğiniz en iyi kaynaklar ve yabancılarla konuşturan programlar ve siteler var mı?

Not: Kelimeyi geliştirmek istiyorum ama onu bir cümlede kullanmak istiyorum. Google çeviri pek iyi değil gibi geliyor ve aynı zamanda kelimeyi yazdıktan sonra onu kolay cümlelerde öğreten siteler önerirseniz sevinirim. Önceden teşekkürler!

En bilinen uygulama, Duolingo.

Dil seviyesini sıkılaştırmanız gerektiğine tamamen katılıyorum. Google tercümanı çirkin tercüme yaptığı için ve ana dili İngilizce olan kişiler tercüman kullandığınızı hemen anlar ve iş yazışmaları sırasında bu pek iyi olmaz. LiveXP Blog ile Yeni Diller Keşfedin ve Öğrenin adresinde çevrimiçi çalışıyorum ve bu okul bana iyi sonuçlar veriyor, hatta çevrimiçi olduğu için çok iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı