Yabancı dil öğrenmek için uygulama önerisi

@GerginGörünüşlüAdam Hocam bir şey daha soracağım.
Atığınız video, İngilizceden Japonca öğrenenler için, sorun olur mu? Türkçe, Japoncaya benzediği için (ve zaten bildiğim için) daha kolay olur diye düşünüyorum.
Attığım video alfabeyi öğretiyor. O yüzden sorun olacağını düşünmüyorum. Japoncanın Türkçeye benzeyen iyelik ekleri ve ögelerin yeri falan. Onun için pek Türkçe kaynak yok ama Asialogy kanalını öneririm.

@GerginGörünüşlüAdam reis konuyu hortlatacağım.
Hiragana'yı öğrendim, şimdi dili öğrenmeye mi geçiyim yoksa Katakana'ya da mı bakıyım?
Türkçe bir videoda, dile başlamadan önce ikisinde bilmemiz gerektiğini anlatıyor.
Yine de bir sormak istedim.

@GerginGörünüşlüAdam reis konuyu hortlatacağım.
Hiragana'yı öğrendim, şimdi dili öğrenmeye mi geçiyim yoksa Katakana'ya da mı bakıyım?
Türkçe bir videoda, dile başlamadan önce ikisinde bilmemiz gerektiğini anlatıyor.
Yine de bir sormak istedim.
Size kalmış açıkçası. Öğrenmeniz daha iyi olur bence. Ben Hiragana ile devam ediyorum şimdilik ama bakalım. :D

Size kalmış açıkçası. Öğrenmeniz daha iyi olur bence. Ben Hiragana ile devam ediyorum şimdilik ama bakalım. :D
Öğrensem daha iyi olur gibime geliyor, sonradan sorun çıkarır gibi çünkü.
Ama önce Hiragana alıştırmaya yapmam lazım, çünkü görsem hatırlarım ama yaz deseniz yazamam.

Geri
Yukarı