Yabancı dizi önerisi

Merhaba arkadaşlar, dün itibarıyla izlediğim başka bir diziyi daha bitirdim ancak şu an aklımda izlemek istediğim listemde olan bir dizi kalmadı sizden öneri bekliyorum :)

Netflix veya başka bir sağlayıcı fark etmez. Sitcom olmazsa sevinirim. Sitcom sevmiyorum. Teşekkürler şimdiden.

Bitirdiğim diziler:
-Breaking Bad.
-Prison Break.
-Game of thrones.
-Rick and Morty.
-Vikings.
-Peaky blinders.
-Better call saul.
-Hannibal.
-Dark.
-La casa de papel.
-Black mirror.
-Sherlock.
-One punch man.
-Stranger things.
-Lost (deneyip beğenmedim)
Çernobil

The End of The F*cking World

The Society

The Society 'inin 2. sezonu gelecekti ama iptal edildi.
End of the f'ing world izlediğimde sadece ilk sezonu çıkmıştı onu bitirdim sanırım yeni sezonları da geldi izleyeli bayağı olduğu için devam etmeden ilk sezonu tekrar izlemem gerekecek o yüzden içimden gelmiyor şuan ama mutlaka bir ara izleyeceğim baştan. The Society'e bakacağım fragmanı izleyip. Teşekkürler.
Chernobly'i de zamanında izlemeyi denedim ilk çıktığı zamanlar çok konuşulmuştu ancak bu nasıl bir yavaşlıktır ya ömrümden ömür gitti izlerken resmen. Seveni çok var tabii. Teşekkürler.

Eğlenceli bir diziydi aslında.

Black Mirror. Anlatılmaz, izlenir. Uzun soluklu bir şey istersen The Flash.
Dediğim gibi Sex Education'a karşı bir ön yargım var ne zaman izlerim bilmiyorum. The Flash sürekli duyup hiç bakmadığım bir diziydi hatırlattığınız iyi oldu bakacağım. Teşekkürler.
Silicon Valley ve Blue Mountain State. ( 2. Yazdigim biraz tehlikeli ama komik ) 😜
İkisini de bilmiyorum fragmanlarını izleyeceğim. Teşekkürler.
Yazıldı mı bilmiyorum ama How I Met Your Mother tekrar tekrar izlediğim ve sevdiğim dizilerdendir.
Konuda How I Met Your Mother ve onun gibi Sitcom sevmiyorum yazmıştım gözünüzden kaçmış sanırım. Teşekkürler yine de öneri için.

Dediğim gibi Sex Education'a karşı bir ön yargım var ne zaman izlerim bilmiyorum. The Flash sürekli duyup hiç bakmadığım bir diziydi hatırlattığınız iyi oldu bakacağım. Teşekkürler.
Önerdiğim diziler arasında şüphesiz en iyisi Black Mirror. İzlemezseniz çok şey kaybedersiniz. Her bölümde farklı bir, farklı oyuncular, farklı yönetmenler var.

Önerdiğim diziler arasında şüphesiz en iyisi Black Mirror. İzlemezseniz çok şey kaybedersiniz. Her bölümde farklı bir, farklı oyuncular, farklı yönetmenler var.
Black Mirror izledim zaten izlediğim dizilerin arasında var gözünüzden kaçtı muhtemelen ve aynı fikirdeyim çok kaliteli ve güzel bir diziydi.

Geri
Yukarı