Yabancı Dizi Tavsiyesi

Prison Break(Mükemmelin ötesinde bir dizi), The Walking Dead da eski ve çok güzel dızidir, 10. sezonda şu an(ayrıca SuperNatural'daki Jeffrey Dean Morgan da geliyor 7. sezonda ve çok fena bir rolde geliyor). The End of The Fucking World, Punisher, The Haunting of Hill house bu da efsanedir. Bodyguard, Gotham, Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. Şu an aklıma gelenler bunlar.

Eski ama gelmiş geçmiş en iyi diziler arasında. Ne varsa eskilerde var zaten, son olarak izle bu diziyi. Öyle vurmalı, kırmalı sahne çok yok. Ağır dram dizisi. Lisede kimya hocalığı yapan ve kansere yakalanan bir adamın çöküşten meth imparatorluğuna yükselişini anlatıyor dizi.
Ooovv IMBD sitesine baktım da puanı baya yüksekmiş yahu bölüm başına 9.7, 9.8'ler de geziyor dizi. Bunu da izleme listeme aldım hocam sağ olasın.
Prison Break(Mükemmelin ötesinde bir dizi), The Walking Dead da eski ve çok güzel dızidir, 10. sezonda şu an(ayrıca SuperNatural'daki Jeffrey Dean Morgan da geliyor 7. sezonda ve çok fena bir rolde geliyor). The End of The Fucking World, Punisher, The Haunting of Hill house bu da efsanedir. Bodyguard, Gotham, Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. Şu an aklıma gelenler bunlar.
Prison Break ve Punisher' de izleme listeme girmiş bulunmakta teşkkürler.

Hocam ona herkes kötü diyor çoluk çocuk dizisi falan diyenleri çok duydum ayrıca IMBD'si yerlerde dizinin.
Gayet güzel bir dizi eğer bilim kurgu seviyor iseniz.
Iron Fist izleme sezonu çok saçma bir yerde bitiyor.
Uzun soluklu bir dizi istersen The Walking Dead der geçerim. 9 sezon ve mükemmel bir dizi. Bu diziyi bitirdikten sonra kardeş dizi olan Fear The Walking Dead izleyebilirsin.

“Çoluk çocuk” dizisine biraz hak veriyorum. Çünkü 2. Sezonla 3. Sezonun mantığı aynı diyebilirim. O yüzden çocuk dizisi diyorlar.
Anladım hocam.
Uzun soluklu bir dizi istersen The Walking Dead der geçerim.
Aşırı uzun dizileri çok sevmiyorum hocam benim için max sezon 5 ya da 6 olursa iyi olur.

Hocam ona herkes kötü diyor çoluk çocuk dizisi falan diyenleri çok duydum ayrıca IMBD'si yerlerde dizinin.

Stranger things dizisi başta iyi gibi gelsede, 3 sezondur hiçbirşeyi açığa kavuşturmadı, Upside Down diye bir boyut var oradan canavarlar geliyor insanları öldürüyor. Bu canavarlar ne? Neden insanları öldürüyorlar? hiç birşey bilmiyoruz her sezon dünyaya saldırıyolar bizimkiler kazanıyo diğer sezon yenisi geliyor onuda yenip diğer sezona geçiyolar. Boş vaktiniz varsa izleyin yoksa öyle çok iyi bir dizi değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı