Yabancı komedi dizisi önerisi

mahmutxd07

Decipat
Daha fazla  
Uzun soluklu bir yabancı dizi arayışındayım. Komedi ağırlıklı olursa güzel olur. Yabancı diziler genelde hemen 2-3 sezonda bitiyor, sezonları da çok kısa yapıyorlar. O yüzden daha uzun süren dizi önerileri istiyorum.

Türk dizilerinden Avrupa yakası ve kardeş payı'nı çok sevmiştim. Yabancı ise how i met your mother ve 2 broke girls izledim.

Son düzenleme:
Uzun soluklu bir yabancı dizi arayışındayım. Komedi ağırlıklı olursa güzel olur. Yabancı diziler genelde hemen 2-3 sezonda bitiyor, sezonları da çok kısa yapıyorlar. O yüzden daha uzun süren dizi önerileri istiyorum.

Türk dizilerinden Avrupa yakası ve kardeş payı'nı çok sevmiştim. Yabancı ise How I Met Your Mother ve 2 broke girls izledim.

The good place izledinmi 4 sezon biraz kısa ama güzel.

Türk dizilerinden Avrupa yakası ve kardeş payı'nı çok sevmiştim. Yabancı ise How I Met Your Mother ve 2 broke girls izledim.

Friends'i herkes izlemiştir de yine de izlemediysen bakabilirsin.

-Friends: İlk birkaç bölüm sıkıcı/bayat gelebilir dizi 30 yıllık olduğu için normal, orayı atlatırsanız 10 sezon akar gider. -B99: Polisiye komedi denebilir ama öyle çok ağır bir polislik hikayesi yok. -The Big Bang Theory: Yirmili yaşlarda Kaliforniya'da yaşayan üstün zekalı bir arkadaş grubunun 12 sezonluk hikayesi. Bunlar da iyidir: -Modern Family, -Two and a Half Man, -Beef, -After Life

Yeni konular

Geri
Yukarı