Yabancı numaradan gelen arama açılınca bilgilerimizi çalıyorlar mı?

Sarlex

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, yabancı numaralardan arayanları açtığımız anda mı bütün bilgilerimiz gidiyor? Bir de mesaj atarsak da mı direkt gidiyor bilgiler?

Adam çalsa zaten çalardı, ben bir kez cevap verdim. İşte şu şu bey borsayla ilgileniyoruz bize 30 bin tl atarsanız sizde kazanabilirsiniz, gibi şeyler söyledi.

Hayır hocam bilgileriniz gitmez sadece dolandırmaya çalışıyorlar.

Babamı 3 defa aradılar az önce babamda WhatsApp üzerinden yanlışlıkla geri aradı ama hemen kapattı hocam bir şey olmaz değil mi önemli şeyler var.

Adam çalsa zaten çalardı, ben bir kez cevap verdim. İşte şu şu bey borsayla ilgileniyoruz bize 30 bin TL atarsanız sizde kazanabilirsiniz, gibi şeyler söyledi.

Babamı 3 defa aradılar az önce babamda WhatsApp üzerinden yanlışlıkla geri aradı ama hemen kapattı hocam bir şey olmaz değil mi önemli şeyler var.

Dostum neden bu kadar korkuyorsun ki? Adamlar sadece seni aradı ve tüm telefonuna mı sızsın? Lütfen biraz düşün.

Yeni konular

Geri
Yukarı