Yabancı Rock grubu önerisi

Bu arada yaktın beni @İbn Sina soothsayer dinlemekten gündelik işlerime odaklanamıyorum. O gitar nedir hocam! Buckethead'in teknikleri gerçekten inanılmaz. Ondan başkasının o tekniklerle çalabileceğini sanmıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı durumdayız. Şarkıdaki duygu yoğunluğundan kafam karışıyor, bu şarkı diğer şarkılardan çok farklı. O riffler var ya, inanılmaz. Metal için elektrogitar almayı düşünüyordum. Bu adamı tanıdıktan sonra fikrim kesin olarak rock yönünde. Bu şarkıyı çalmak için ne gerekiyorsa yapacağım :D.

1639299036923.png

Aynı durumdayız. Şarkıdaki duygu yoğunluğundan kafam karışıyor, bu şarkı diğer şarkılardan çok farklı. O riffler var ya, inanılmaz. Metal için elektrogitar almayı düşünüyordum. Bu adamı tanıdıktan sonra fikrim kesin olarak rock yönünde. Bu şarkıyı çalmak için ne gerekiyorsa yapacağım :D.

Eki Görüntüle 1239798

Hevesinizi kırmak istemem ama Buckethead insan değil hocam. Sen ben çalamayız onu. Denemek bile hakaret olur :D Riffleri dinlerken kendimden geçiyorum. Başta yavaş başlayıp sonlara doğru ritmi hızlandırıyor ya, o beni benden alıyor işte.

Hevesinizi kırmak istemem ama buckethead insan değil hocam. Sen ben çalamayız onu. Denemek bile hakaret olur :D riffleri dinlerken kendimden geçiyorum. Başta yavaş başlayıp sonlara doğru ritmi hızlandırıyor ya, o beni benden alıyor işte.

Ahah, kesinlikle. Elbet bir gün çalarım ya daha 15 yaşındayım.

Karşıma Kiss'den bir şarkı çıktı (ı was made for lovin' you) şu an çalıyor gayet güzel ağır değil. Bilmiyorum her şarkısı böyle mi?
Metallica'nın da daha önce dinlediğim şarkıları var yok değil.

War machine biraz daha ağır gelebilir şarkı olarak. Heaven's on fire ve ı love it loud öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı