Yabancı Rock grubu önerisi

Yaptıkları müzik çok sert olmasın. Metal'e kaçanları sevmiyorum. Spotify'ın yabancı rock listelerini beğenmiyorum ama arkadaşlar önerince bayılıyorum.
Spotify listesi de önerebilirsiniz.

Bakalım Metal'i daha çok seven biri olarak ne kadar öneri yapabileceğim :)

Linkin Park
Three Days Grace
Nine Lashes
Red'in bazı şarkıları (uzun uzun yazabilirim)

: hard rock gibi değil, Metallica, KISS grupları kadar ağır değil müziği.
Karşıma kiss'den bir şarkı çıktı (I was made for lovin' you) şuan çalıyor gayet güzel ağır değil. Bilmiyorum her şarkısı böyle mi.
Metallica'nın da daha önce dinlediğim şarkıları var yok değil.

Onlar da metale kaymıyor mu? Özellikle hybrid theory albümü nu metal-alternatif metal özelliklerini çokça barındırıyor. Dediğiniz diğer gruplar ise mükemmel.

Nu Metal'e giriyor. Ama alternatif rock diyebileceğimiz müzikleri de var.

Hybrid Theory değil de, Minutes To Midnight albümü daha yumuşak (Given Up ve No More Sorrow hariç :) ).

Nu Metal'e giriyor. Ama alternatif rock diyebileceğimiz müzikleri de var.

Hybrid Theory değil de, Minutes To Midnight albümü daha yumuşak (Given Up ve No More Sorrow hariç :) )
Evet, haklısınız. Arkadaş grup önerisi demiş ama grupların birden fazla türde albümü olunca kafa karışıklığı oluşuyor. Nirvana rock grubu fakat Negative Creep şarkısı bariz metal.

Onlar da metale kaymıyor mu? Özellikle Hybrid Theory albümü nu metal-alternatif metal özelliklerini çokça barındırıyor. Dediğiniz diğer gruplar ise mükemmel.

Tam bir tür ile yorumlamak doğru olmaz bence. Dediğiniz gibi Nu-Metal ögelerini barındıran eserleri de var.

Bu arada yaktın beni @İbn Sina Soothsayer dinlemekten gündelik işlerime odaklanamıyorum. O gitar nedir hocam! Buckethead'in teknikleri gerçekten inanılmaz. Ondan başkasının o tekniklerle çalabileceğini sanmıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı