Yabancı SIM kart legal mi?

Kerem.Arslan

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selamlar öncelikle, paypal açmak için ingiltere numarası gerekiyor. mobilonay.net gibi internet sitelerinden telefon numarası kiralayabilirim ama gelecekte onay ister mi yeniden diye düşünüyorum. Bazı rehberlerde N11 gibi sitelerden ve sanırım amazondan yabancı SIM alınabiliyor. Ben bunlardan alsam gelecekte bir sıkıntı yaşar mıyım? Bu kartlar legal mi?

Selamlar öncelikle, PayPal açmak için İngiltere numarası gerekiyor. mobilonay.net gibi internet sitelerinden telefon numarası kiralayabilirim ama gelecekte onay ister mi yeniden diye düşünüyorum. Bazı rehberlerde N11 gibi sitelerden ve sanırım Amazon'dan yabancı SIM alınabiliyor. Ben bunlardan alsam gelecekte bir sıkıntı yaşar mıyım? Bu kartlar legal mi?

2.5-5 TL gibi bir fiyata kiralamak bence daha mantıklı.

Selamlar öncelikle, PayPal açmak için İngiltere numarası gerekiyor. mobilonay.net gibi internet sitelerinden telefon numarası kiralayabilirim ama gelecekte onay ister mi yeniden diye düşünüyorum. Bazı rehberlerde N11 gibi sitelerden ve sanırım Amazon'dan yabancı SIM alınabiliyor. Ben bunlardan alsam gelecekte bir sıkıntı yaşar mıyım? Bu kartlar legal mi?

Hocam İngiltere numarası almanız için para vermenize gerek yok bunu zaten yapan birkaç tane uygulama var (textnow 2ndline gibi apk indirebilirsiniz) oralardan alabilirsiniz numarayı ben birkaç kere +1 numara almıştım. Fakat dikkat edin uygulamaya her gün girmeniz gerekiyor eğer girmez iseniz 3 gün sonra numara sizden alınıyor. (yaparsanız sorumluluk kabul etmiyorum sadece fikir olsun diye söyledim.)

Ödedikçe kullan diye bir şey var (pay as you go) tüm ülkelerde kullanılabiliyor ve illegal bir durumu yok. Benim dropshopping ekibim var ve Türkiye'de bu işi yapmak için kesinlikle bu hatlara ihtiyacımız oluyor. Ben yaklaşık 2 yıldır onaytr'den tedarik ediyorum bir sorun yaşamadım. Arada bir kaç aktif olmayan hat oldu onları da telafi ettiler. İnternette bir çok sitede satışı var (gittigidiyor, n11) dediğim gibi biz oradan alıyoruz sorun yaşamadık.

Yeni konular

Geri
Yukarı