Yağmacı Karambit vs Champions Kelebek

Bende champions karambit var. Çok benziyorlar yağmacı karambitle o yüzden onun üzerinden yorum yapacağım oynayış ve efektler olarak yağmacı karambit gerçekten çok hoş fakat diğer tarafta oyuna sadece bir kere gelecek olan bir skin var şahsen ben champions kelebeği beğenmedim. Ama eksileri olduğu gibi artıları da var şunu da unutmamak lazım champions kelebek en az 5350VP olacaktır. Oynayış ve görünüş olarak ne kadar yağmacı karambitin daha iyi olduğunu düşünsem de MVP olunca parlayan 25 üstü kill alınca elinde kupa tutma şansı veren skinin hesabı değerlendireceğini düşünüyorum. Eğer daha sonra tekrar bıçak alabilirim diyorsanız ve bir tarafa daha yakın değilseniz bence kelebeği alın karambitin normal pazara ve Gece Pazarı'na gelme şansı da var çünkü. Ama tek bir tane alacağım diyorsanız da hangisine daha yakınsanız onu alın bence de efektler vb şeylerden yağmacı karambit öne geçiyor ama diğeri koleksiyonluk gibi. Ki 5250 VP verecekseniz. Tabii ki durumunu bilemem ama geçen set 6263 VP'ye gelmişti bu da o civara gelecektir seti de alabilirsiniz.

Geri
Yukarı