Yağmacı Vandal 900 VP alınır mı?

Alınır. Siz alın ki bizde sizden toplayalım. :D

Valorant oynamıyorum ama LoL'deki skinler bir işe yaramıyor, hesabı da satamıyorsun. O yüzden sırf güzel görünüyor diye para yatırmak saçma geliyor bana. Eski bir LoL oyuncusu olarak ise kutu işi çıktığından beri eskiden yüzlerce lira yatırıp skin alanların hiçbir değeri kalmadı. Eğer oyununa bir faydası yoksa alma derim.

Valorant oynamıyorum ama LoL'deki skinler bir işe yaramıyor, hesabı da satamıyorsun. O yüzden sırf güzel görünüyor diye para yatırmak saçma geliyor bana. Eski bir LoL oyuncusu olarak ise kutu işi çıktığından beri eskiden yüzlerce lira yatırıp skin alanların hiçbir değeri kalmadı. Eğer oyununa bir faydası yoksa alma derim.

Mermi değiştirme şekli ateş sesi bitiriş efekti(son kişiyi o silahla oldurunce geliyor) onlara etki ediyor ve rengi degisiyor silahin.

Oyuna p2w değil aslında bir faydası olmaması lazım ama oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı