Yağmacı Vandal alınır mı?

Hocam ilk maili olduğunu nasıl anlayabiliriz?

Onu bilmiyorum fakat İtemsatış gibi yerlerden alırsan dolandırılırsan dava açma hakkın oluyor tabii açarsan kazanman zor fakat adamın evine dava kağıdı gelirse yola gelir.

Onu bilmiyorum fakat İtemsatış gibi yerlerden alırsan dolandırılırsan dava açma hakkın oluyor tabii açarsan kazanman zor fakat adamın evine dava kağıdı gelirse yola gelir.

İtemsatış piyasası yüksek Discord'dan falan bulup İtemsatış'tan alayım diyebilirsin.

Valorant'ta bu geçerli değil bence. Çünkü sadece görünüm değişmiyor hissiyat değişiyor komple. Sanki farklı bir silahla oynuyor gibi hissediyorsun skin değiştikçe.
Hocam bu seferde diyeceğim şey hissiyatını beğeniyorsanız alınır, çünkü zaten o silahın gameplay videoları var.

Yani eğer Yağmacı Vandal başka bir Vandal skininden daha yüksek hasar vermiyorsa veya daha az tepme değerine sahip değilse burada konuştuğumuz her şey nitel ve bir o kadar da öznel oluyor.

Dolayısıyla her "Alınır mı?" konusuyla bir bakıma insanlara kendi kozmetik anlayışına göre fikirlerini sormuş oluyorsunuz. Fikrinize saygı duyuyorum ancak yine de katılmıyorum :)

Sizin söylediğiniz bilginin kaynağı ne bilmiyorum ancak Riot Games nezdinde hesap satışı yasak. Dolayısıyla davadan asıl suçlu olan siz olursunuz gibime geliyor :D

Hocam bu sefer de diyeceğim şey hissiyatını beğeniyorsanız alınır, çünkü zaten o silahın gameplay videoları var.

Yani eğer Yağmacı Vandal başka bir vandal skininden daha yüksek hasar vermiyorsa veya daha az tepme değerine sahip değilse burada konuştuğumuz her şey nitel ve bir o kadar da öznel oluyor.

Dolayısıyla her "alınır mı?" konusuyla bir bakıma insanlara kendi kozmetik anlayışına göre fikirlerini sormuş oluyorsunuz. Fikrinize saygı duyuyorum ancak yine de katılmıyorum :)

Sizin söylediğiniz bilginin kaynağı ne bilmiyorum ancak Riot Games nezdinde hesap satışı yasak. Dolayısıyla davadan asıl suçlu olan siz olursunuz gibime geliyor :D

Yok öyle olmuyor. İtemsatış yönetmeliğini okuyabilirsin.

Yok öyle olmuyor. İtemsatış yönetmeliğini okuyabilirsin.
Siz de Riot Games yönetmeliğini okuyabilirsiniz. :)

1693668089249.png

Hocam sizce burada asıl sözü geçen kişi oyunun bütün haklarına sahip şirket mi, yoksa sadece yer sağlayıcı konumunda bulunan 3. parti bir satış sitesi mi?

Ayrıca itemsatış'ın yönetmeliğini okursak herhangi bir sorumluluk kabul etmediklerini açık açık belirtmişler.

1693668355058.png

Yeni konular

Geri
Yukarı