Yağmacılar yakalandı!

Rivialı Geralt gibi kelle avcılığı yapmak isterdim orada. Neyse, şimdi bu kansızlara bunu yaptığım için bile ban yiyeceğim çok ileri gitmeyeyim.

Tam konuyu açıyordum sizden gördüm, ucubeler!

Arkada hiç kar yok, hava soğuk gibi de durmuyor, gerçekten de bu hayvan evlatları mı yakalananlar? Haberin kaynağı kesin mi?

Üstelik asayiş pek de iyi değil, hiçbirinin de yüzü veya bir yeri morarmamış gibi duruyor, %99 ihtimalle de mülteciler.

Gerçekten onlarsa, arama kurtarma köpeklerinin oldukça acıkmış olduklarını düşünüyorum, kesilip onlara verilse hayırlı olur, etlerinin niyeti kirli olsa da.

İllaki hatayda yağmalayacak değiller ya kar olmayan bir bölgede yağmalamışlardır belki de.

Tam konuyu açıyordum sizden gördüm, ucubeler!

İllaki hatayda yağmalayacak değiller ya kar olmayan bir bölgede yağmalamışlardır belki de.

Haberin kaynağının kesin olup olmadığını soruyorum, 3 sene önce yaşanan bir depremde dışarı kaçan insanları da paylaştılar, saçma sapan yorum yapma. Kaynak sormak en büyük hakkım.

Haberin kaynağının kesin olup olmadığını soruyorum, 3 sene önce yaşanan bir depremde dışarı kaçan insanları da paylaştılar, saçma sapan yorum yapma. Kaynak sormak en büyük hakkım.
Hayırdır saçma sapan yorum? Önce düzgün konuşmayı öğren düzgünce fikir belirtmişim. Ben sana kaynak sorma mı diyorum? Depremin gerginliğine veriyorum.

Geri
Yukarı