Yağmur yağınca arabadaki aynaları göremiyorum

Eros

Kilopat
Yer
Elâzığ
Daha fazla  
Dikiz aynasından görmesem de olur da yan aynalara yağmur gelince ve hava karanlık olunca arabalar yakın mı uzak mı anlayamıyorum. Gözlük kullanıyorum, belki etkisi vardır. Biraz araştırma yaptım, yan aynaları için yapışkanlar varmış ama yorumlarda çoğu kişi işe yaramadığını belirtmiş. Würth marka yağmur kaydırıcı sprey almayı düşünüyorum. Kullanan var mı ya da başka bir öneriniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dikiz aynasından görmesem de olur da yan aynalara yağmur gelince ve hava karanlık olunca arabalar yakın mı uzak mı anlayamıyorum. Gözlük kullanıyorum, belki etkisi vardır. Biraz araştırma yaptım, yan aynaları için yapışkanlar varmış ama yorumlarda çoğu kişi işe yaramadığını belirtmiş. Würth marka yağmur kaydırıcı sprey almayı düşünüyorum. Kullanan var mı ya da başka bir öneriniz var mıdır?

Yan aynalar için üst kısma takılan yağmurun aynaya gelmesini engelleyen parçalar satılıyor. Onu deneyebilirsin. Yan aynalar ısıtmalıysa onu açıp bir nebze önüne geçebilirsin.

Bir sprey var yağmur tutmuyor üzerinde. Ancak adını unuttum 🤦‍♂️
Benim dediğimden bahsediyorsunuz sanırım.
Bütçeniz var ise camlara ve yan aynalara su kaydırıcı şeffaf film yaptırın. Spreylerin etkisi bir süre sonra geçiyor.
Sanayide ya da serviste mi yapıyorlar?
Bunlara gelen yorumlar kötü işte.
Aynen bunu dedim ben de. Siz kullandınız mı?
Pek kullanışlı bir şeye benzemiyor ama teşekkürler.

Benim dediğimden bahsediyorsunuz sanırım.

Sanayide ya da serviste mi yapıyorlar?

Bunlara gelen yorumlar kötü işte.

Aynen bunu dedim ben de. Siz kullandınız mı?

Pek kullanışlı bir şeye benzemiyor ama teşekkürler.

Bende araba yok reis ben yardımcı olmak adına ürün buldum size. Deneyip test edin memnun kalırsanız forumdakilere önerin.

Yeni konular

Geri
Yukarı