Yaka mikrofonu bilgisayarda kullanılır mı?

Peki çalışacağının garantisi var mıdır?

Resimde görüldüğü kadarıyla iki çizgili TRS jak girişli. Eğer bunu kullandıysanız bilginiz vardır. Bilgisayar kasasında uyumlu mudur?
Çalışacağının garantisi var mıdır derken neyi kastettiniz anlamadım ama vardır :D TRS'ler bilgisayar formatı içindir zaten bu dönüştürücüde trrsi trse dönüştürüyor ben bunu kullanmıyorum elimdeki biraz daha farklı ama temel mantık aynıdır.

Çalışacağının garantisi var mıdır derken neyi kastettiniz anlamadım ama vardır :D Trs'ler bilgisayar formatı içindir zaten bu dönüştürücüde trrsi trse dönüştürüyor ben bunu kullanmıyorum elimdeki biraz daha farklı ama temel mantık aynıdır.

Anladım. İşimi garantiye almak istiyorum da sizin kullandığınız cihazın bir fotoğrafı, linki var mıdır acaba? Çünkü birçok ürün var ve biraz karışık kafam.

Kullandığım bu bunu da alabilirsiniz ama kulaklık tarafını kullanmazsınız bir de az önce önerdiğimi de almayın çıkış ucu 6.3mm uzun gelir sıkıntı çıkarır. 3.5mm giriş 3.5mm çıkış 1 erkek 1 dişil veya 3.5mm giriş 3.5mm çıkış 2 erkek 1 dişil (linkteki gibi) alabilirsiniz sorun olmaz.

Kullandığım bu bunu da alabilirsiniz ama kulaklık tarafını kullanmazsınız bir de az önce önerdiğimi de almayın çıkış ucu 6.3mm uzun gelir sıkıntı çıkarır. 3.5mm giriş 3.5mm çıkış 1 erkek 1 dişil veya 3.5mm giriş 3.5mm çıkış 2 erkek 1 dişil (linkteki gibi) alabilirsiniz sorun olmaz.
Teşekkür ediyorum ilginiz için.

Geri
Yukarı