Yakın arkadaşı kıskanmak

Hislerimi az çok anlattım zaten ilişkimizin yakın arkadaştan ötesine gidemeyeceğini belirtti benim sorunum zaten eskisi gibi yakın olmadığımızı hissetmem. Eskisi gibi devam etseydik belkide böyle bir durum yaşamayacaktım, onun yokluğunda bunları yaşamaya başladım.

Hoşlandığını düşünüyorsan arkadaşlığını bitir. Kıza söyleyerek tabii. 1-2 aya kendine gelirsin. Eğer böyle bir durum yaşıyorsan kendini yıpratmanın bir anlamı yok.

Erkek arkadaşını kıskanmıyorum benden bahsediyor ara sıra sevgilisine bir gün tanışacağız hatta hiçbir sorunum yok o açıdan. Tek yakın kız arkadaşım o ve gerçekten değer veriyorum ona kaybetmeyi göze alamam.

O zaman bence sorun yok bence aşık değilsindir o zaman başka bir şey ya aşırı sevgi belki de tek yakın karşı cins arkadaşın olduğu için seni iyi anladığı için onu çok seviyorsundur ne hissettiğini bilmemek kötü şey kardeş insan bazen yanılıyor içinde ki sevgimi hırsmı bilmiyor başını ağrıtacak hatalar yapmamaya çalış bu hatalar ya çok sevgiden ya çok hırsdan olur ben çok hata yaptım yalnız kaldım bedeli de bu yani etraf kalabalık da beni eskisi gibi anlayan yok anlaşılmamak da kötü şey neyse birden moda girdim noluyoq

Hobi bul kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…