Yakın arkadaşı kıskanmak

Sevgilisi varsa şansın yok. Her şeyini anlatabiliyorsan bu hislerini de anlatabilirsin ona.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hislerimi az çok anlattım zaten ilişkimizin yakın arkadaştan ötesine gidemeyeceğini belirtti benim sorunum zaten eskisi gibi yakın olmadığımızı hissetmem. Eskisi gibi devam etseydik belkide böyle bir durum yaşamayacaktım, onun yokluğunda bunları yaşamaya başladım.

Hoşlandığını düşünüyorsan arkadaşlığını bitir. Kıza söyleyerek tabii. 1-2 aya kendine gelirsin. Eğer böyle bir durum yaşıyorsan kendini yıpratmanın bir anlamı yok.

Belki olmamışsındır erkek arkadaşından kıskanıyor musun sana onun ile ilgili bir şey anlattığın da.

Emin ol ama hoşlandığından öyle değilsen boşuna kaybetme tek yakın kız arkadaşın o mu?

Erkek arkadaşını kıskanmıyorum benden bahsediyor ara sıra sevgilisine bir gün tanışacağız hatta hiçbir sorunum yok o açıdan. Tek yakın kız arkadaşım o ve gerçekten değer veriyorum ona kaybetmeyi göze alamam.

Erkek arkadaşını kıskanmıyorum benden bahsediyor ara sıra sevgilisine bir gün tanışacağız hatta hiçbir sorunum yok o açıdan. Tek yakın kız arkadaşım o ve gerçekten değer veriyorum ona kaybetmeyi göze alamam.

O zaman bence sorun yok bence aşık değilsindir o zaman başka bir şey ya aşırı sevgi belki de tek yakın karşı cins arkadaşın olduğu için seni iyi anladığı için onu çok seviyorsundur ne hissettiğini bilmemek kötü şey kardeş insan bazen yanılıyor içinde ki sevgimi hırsmı bilmiyor başını ağrıtacak hatalar yapmamaya çalış bu hatalar ya çok sevgiden ya çok hırsdan olur ben çok hata yaptım yalnız kaldım bedeli de bu yani etraf kalabalık da beni eskisi gibi anlayan yok anlaşılmamak da kötü şey neyse birden moda girdim noluyoq 😂

Zaten işte soğuk davrandım birkaç kere hemen anladı sordu etti konuştuk bunları işte yine bana beni sevdiğini değer verdiğini söyledi bunu bana hissettiriyor zaten konuşunca ve ya birlikte olunca o açıdan inanıyorum ama işte bütün arkadaşlarıma eşit davranmaya çalışıyorum diyor ne bileyim gidiyor o çocukla her gün ve ya 2 günde 1 oyun oynuyor konuşuyor bende ona işte hep oyundasın hiç çağırmıyorsun falan diyince 4 günde bir falan çok az giriyorum ya arkadaş çağırıyor onunla giriyorum napayım diyor.

Benim asıl sorunum benim bunu dert etmem kafaya takmam takıntı haline getirmem bu durumdan kurtulmak istiyorum yani.
Hobi bul kendine

Yeni konular

Geri
Yukarı