Yakın zamanda bilgisayar indirimi var mı?

stepby123

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar önümüzdeki 1 2 hafta içinde hazır sistem almayı düşünüyorum. Önümüzdeki günlerde Vatan Bilgisayar Gaming gen gibi sitelerde indirim olur mu yoksa daha mı fazla fiyatlar artar bu konuda öngörünüz nedir?
Sizin de bildiginiz indirim olacak hazır sistem çıkacak dediginiz yerler siteler var mıdır?
Teşekkürler.

Genelde indirimler firmanın inisiyatifine kalıyor ama bugünlerde gördüğüm incehesap indirimleri var. İnstagram üzerinden oylama da yaparak her hafta çeşitli ürünlerde indirim gerçekleştiriyorlar. Bu ürünler arasında bazen hazır sistem de oluyor. Hazır sistem olmasa bile oradan iyi fiyatlı parça alıp kendin toplayabilirsin. Ayrıca Türkiye'de fiyatlar her zaman yükseliştedir. Yıl sonuna doğru dolar iyice yükselecek gibi gözüküyor. Fazla uzatmadan satın almanı öneririm.

Türkiye'de indirim diye bir şey yok şaka yapmıyorum 1 hafta önce 2000e aldığım monitör şu an 2500 :D koş zam gelmeden al bilgisayarını.

Buna katılmıyorum. Her ay 5 6 tane fırsat sistemler çıkıyor. Geçen 11kya RX 6600 sistem geldi ve neredeyse 1 yıl önce de böyleydi fiyatlar. Fırsat sistemler için konuşuyorum. Doğru fırsatı yakalarsan her zaman kazançlı çıkarsın.

Buna katılmıyorum. Her ay 5 6 tane fırsat sistemler çıkıyor. Geçen 11kya RX 6600 sistem geldi ve neredeyse 1 yıl önce de böyleydi fiyatlar. Fırsat sistemler için konuşuyorum. Doğru fırsatı yakalarsan her zaman kazançlı çıkarsın.
Katılmıyorum diye söylenceğine madem fırsat sistemler var bi iki hafta sonra çıkan at da arkadaş alsın.

Acaba ağustos sonuna doğru veya eylük başı yine çıkar mı bir de genellikle hangi sitelerde çıkarlar ona göre takip ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı