Yakın zamanda büyük bir sızıntı mı yaşandı?

Android için şu uygulamaları yükleyip, varsayılan uygulama ayarlarından spam koruması için Google Telefon'u da seçebilirsiniz. En azından dolandırıcı arama ve mesajları büyük oranda engelleyecektir.

Özellikle telefon kullanımından anlamayan aile üyelerine bu uygulamaları yükleyin.
Benim telefonda varsayılan olarak bunlar var ve güncel. Sonda bahsettiğim taahhüt aramasında da spam diye uyardı. Tecrübem var büyük ihtimal yakalanmam ama bunlarla uğraşmıyordum eskiden. Kafam rahattı.

Bu benim de başıma geldi.. Taahhütümün bitmesine yakın oldu. Herkesin bunu yaşadığını düşünüyorum. 2 sefer yaşadım. Her sözleşmem bitmesinde beni dolandırıcılar arıyor. Hatta internet aboneliği yaptıktan sonra da başladı bu durum.. Vodafone evde internet aboneliği yapmadan önce 1 dolandırıcı aramazdı. Yaptığımın haftasında 3'er 4'er arıyorlar.. Sızdırma şu şekilde, sözleşmesi bitecek olanları tespit edip bir şeyler söylüyorlar.. İnternet bağlantısı satıcıları falan sızdırıyor. Turkcell, Vodafone, TTNET, NetSpeed.. Herhangi biri..
Buna da katılıyorum. Ben yaşamadım ama babam TurkNet'e başvurduğunda meşhur Digiturk aramalarından geldi. Tabii sonra geçmekten vazgeçtik. Bu bahsettiğim Aralık ayının 2. haftası.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı