Yakında tüm kullanıcılar Fiber'e geçecek, doğru mu?

Arkadaşlar merhaba, geçenlerde bir video izledim. Tüm Telekom'dan bir arkadaş bakır kabloların tamamen kalkacağını ve yakında herkesin fiber kullanmaya başlayacağını söyledi. Ne kadar doğru bilemem ama sizce böyle bir durum var mı ve eğer varsa ne kadar zamanda böyle bir durum yaşanır?
O videoyu paylaşır mısın rica etsem acaba? Merak ettimde.

Bakır kablo kullandıkları için oluyor bunlar. Eğer dedikleri gibi her kullanıcı fibere geçebilirse bu dediğiniz sorunların ortadan kalkacağını düşünüyorum
Hocam sıkıntı şu , sorun olabilir %100de 100 sorunsuz denemez hiçbir şey .Müşteri hizmetleri sıfır yardım ediyor türk telekom binasına gidiyoruz alakasız alakasız şeyler söyleyip gönderiyor tt.

TT saha ekibinde arkadaşlarım var.

Böyle bir şey mümkün değil. Arkadaşlarımla iletişim halindeyim ve ne zaman gelecek fiber dediğimde unut sen fiberi diyorlar her seferinde. :D Genel müdürlükler başvuru dahi almıyor. Sorunlu bakırı onarılması için dilekçe bırakıyorum. Yırtıp atıyorlar gözümün önünde.

Arap düşkünlüğü sonucu satılan (borç karşılığı bedava verilen) bir TT firması var karşınızda.
10 yıl sonra belki derim şu duruma.

Önce düzgün kentleşme planı yapılsa her şey daha güzel olacak. Birkaç yıla herkes fibere geçer, darısı IPv6'nın başına.

İnternet konusunda ülkenin geleceği Turknet ile olacak orası kesin.
Adamlar Gigafiber çıkarttıkları gibi diğer firmalar paketler sunmaya başladı.
Öncesi yok metro hizmet, yok şu hizmet diye yüksek bedellere tamam demek zorunda kaldı çoğu firma ve tüketici.

İnternet konusunda ülkenin geleceği Turknet ile olacak orası kesin.
Adamlar Gigafiber çıkarttıkları gibi diğer firmalar paketler sunmaya başladı.
Öncesi yok metro hizmet, yok şu hizmet diye yüksek bedellere tamam demek zorunda kaldı çoğu firma ve tüketici.
Bütçeleri yetecek mi? Henüz miniminnacık bir alanda hizmet verdiği için bu kadar ucuz. Yayılması için çok yüksek bütçeler gerekiyor. Yayılsa bile ücretler bu seviyelerde kalacak mı? Hiç sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı