Çözüldü Yakuza 0 için Türkçe yama var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

baykaktus

Centipat
Daha fazla  
Yakuza 0'ı tekrar oynayıp hikayeyi tazelemek istiyorum ki aklımdan çıkmasın ancak Türkçe yama bulamıyorum.

Çözüm
1641024235483.png

Aldığım hata bu videoda onun hakkında bir şey söylemiyor.

1641024235483.png

Sorunu çözdüm. Steam'de dosyaları doğruladım eksikler varmış eksikleri tamamladım kurdum oynuyorum şu an çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1257522

Sorunu çözdüm. Steam'de dosyaları doğruladım eksikler varmış eksikleri tamamladım kurdum oynuyorum şu an çalışıyor.

Selamlar hocam. Yama linkini nereden buldun? Donanımhaber'deki link çalışmıyor.

Selam hocam. Yama linkini nereden buldun? Donanımhaber'deki link çalışmıyor.

Steam sürümü için forumda biri paylaşmış tabii ne kadar güvenli bilmiyorum. Antivirüs programında taratmanız iyi olur.

Steam sürümü için forumda biri paylaşmış tabii ne kadar güvenli bilmiyorum. Antivirüs programında taratmanız iyi olur.
Kullanıcı ban yediği için verdiği için verdiği linke güvenemedim. Kurulumu yapan arkadaş paylaşırsa linki sevinirim.

1673700818896.png

Eki Görüntüle 1257522

Selam dostum. Yamayı indirdiğini hatırladım ve buraya gelip yazmak istedim. Bu herif sana 10 milyon yen yatırım yapmanı istiyor ve diyaloğun sonunda diyaloğu geçemiyorsun, öylece kalıyor. Bu yamadan kaynaklı bir hata. Yamayı kaldır, Steam'de dosyaları doğrula, görevi bitir, sonra yamayı yeniden yükle. Aklında olsun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı