Yakuza 0 Türkçe Yama var mı?

Sevimli Tilki

Hectopat
Daha fazla  
Yakuza serisine başlamak istiyorum güncel grafiklerle Steam'de yakuza 0'ı 15 TL'ye inmiş halde gördüm. Onu almadan önce kesinlikle oynamam gereken bir yakuza oyunu var mı? Asıl soru ise ben yakuza 0'ın sorunsuz Türkçe yaması var mı? İnternette birkaç yerde gördüm ama sorunsuz mu emin olamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakuza serisine Yakuza0 oyunu ile başlanabilir diye biliyorum. Çünkü hikaye olarak öncesini de anlatıyor diye duymuştum. Türkçe yama konusunda ise bir fikrim yok.

Maalesef dostum. Oyunu Türkiye'de bilen kişi sayısı bir elin parmağını geçmiyor ki yama olsun.

Bir de bu tür oyunların cümle sayısı çok aşırı fazla oluyor. Tsubasa vardı mesela 40.000 satır var. Oyun futbol oyunu hikaye modu da çok kısa. Çevirirken demiştim niye bu kadar uzun diye. :D

Var:

Kendim de oynarken bu yamayı kullanmıştım. Sorunsuz bir yama.

Ya peki Türkçe yamayı nasıl kuracağım sabahtan beri bunu arıyorum hiçbir yerde bulamadım düzgün anlatan.

İndirdiğin yama dosyasını Yakuza 0'ın kurulu olduğu yere at. Daha sonra konuda paylaşılan "media.rar" dosyasını da aynı şekilde Yakuza 0'ın kurulu olduğu yere at. Fazla zor değil kurması.
ama o media klasörünün içinde olan her şey zaten yakuza klasöründe var bu yüzden atamıyorum

Ama o Media klasörünün içinde olan her şey zaten yakuza klasöründe var bu yüzden atamıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ben şu videoyu izleyerek yaptım. Daha hikayeyi bitiremedim ama şunu diyebilirim ufak tefek sorunlar olsa da yamada tek bir kişi yapmış yamayı ve oyunu oynayabilmek için kesinlikle yeterli bir yama olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı